:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu Kızın Sevgilisi Siz Olsaydiniz Napardiniz? (Ben Ulke'yi Terkederdim)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

blue_belial

Cocuk sevgılısıyle hafta sonu eglencesı ıcın parka gıder, hersey guzel gecmektedır, adrenalın tutkunu olan ıkı genc bınerler bu makınenın ustune
Yukarıda neler hıssettıler orası bılınmez ama.

gnbatmkj7.jpg

asagı ındıklerınde hal budur. Big Grin

kko5.jpg

Cocugun yerınde sen olsan?
Kaçardım..Smile
:yikildim:BEN ?NCE KIZIN YER?NDE OLMAK ?STEMEZD?M...KALDI K? ERKE?? H?? D???NEM?YORUM DURUM VAH?MBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

blue_belial

hahaaha
-ben bunu tanımıyom bılader, atın bunu zındana
-tiz kellesını vurasınız Big GrinBig Grin
bencede sana katılıyorum milagros çok kötü bir durum ama baksana hala kızın elini tutuyo anlayışlı çoçukmuş bak
Kız ufak şeyle sıyırmış abi. Çoğu büyük yapardı... Mazallaaaahhhhh hehehehe
ya ben olsam kısı hemen bi arabaya bindirip ewe gönderirdim..
ya da yeni bi pantolon alırdım..
yasık yaa..
karisma yerle birr Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
mdmeltemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:K?z ufak ?eyle s?y?rm?? abi. ?o?u b?y?k yapard?... Mazallaaaahhhhh hehehehe

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
YA AMA N?E?LE S?L?YOSUNUZ K?? YAZIK BENCE allah kimseyi o duruma d???rmesin empati yapmak bile ?ok korkutucu Smile
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA AMA N?E?LE S?L?YOSUNUZ K?? YAZIK BENCE allah kimseyi o duruma d???rmesin empati yapmak bile ?ok korkutucu Smile

Tam olarak bu i?te herkesin ba??na gelebilir
Sayfalar: 1 2