:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Tane Daha :)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Yine dakka 1 Gol 1 hesab? Smile Ald?m elime pc yi ba?lad?m yazmaya...

Yorumlara ac?tk?rBig Grin iyi k?t? ba?lay?n bakim Smile

kotby0.png
valla ben ne desem ki harıka olmuş ellerine saglık ya
Smile teşekkürederim
Smile rica ederim
süpermiş be abicim..seni böle şiirler yazarken görmek..konuşamayacağım çok duygulandım..Big Grin Big Grin Big Grin
ehum :d ne demek istion kıs Big Grin tamam bir kadın gibi hissederek yazmış olabilirimBig Grin ama yazdık alle alle Wink

Firari Fırtına

Ey sevgili sensiz yapamıyorum .....

Vayy be , bir ayrılığın yalvarışı gibi haykırış , yaşanılan üzüntülerin geride kalması yönünde bir çağrışım

ve özlem
ve hasret
ve acı
ve gözyaşları

MorciveT bu senmisin yoksa sen bumusun ? Yüreğine sağlık demek az kalır ama ben yinede dostun dostuma ellerin dert görmesin ve ayrılıklar tükensin diyorum sana . Kavuşmalarda yaşamak adına

HELAL OLSUN SANA ...

Sevg ....
sende ne cevherler varmışSmileSmileSmile
cidden çok hoş
ah bide ben yazabilsemSad
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ey sevgili sensiz yapam?yorum .....

Vayy be , bir ayr?l???n yalvar??? gibi hayk?r?? , ya?an?lan ?z?nt?lerin geride kalmas? y?n?nde bir ?a?r???m

ve ?zlem
ve hasret
ve ac?
ve g?zya?lar?

MorciveT bu senmisin yoksa sen bumusun ? Y?re?ine sa?l?k demek az kal?r ama ben yinede dostun dostuma ellerin dert g?rmesin ve ayr?l?klar t?kensin diyorum sana . Kavu?malarda ya?amak ad?na

HELAL OLSUN SANA ...

Sevg ....

?ok te?ekk?r ederim Dsot Big Grin Ben Buyum, o ben de?ilim... Valla Big Grin kendim yaz?yorum kendim duygulan?yorum ne i?tir anlamad?m Big Grin Umar?m sizleride etkileyebilmi?tir, g?n?lden kopan bir ka? m?sra...
Sanada teşekkürederim MerveBig Grin bence yazabilirsn neden yazamayasın Wink
Sayfalar: 1 2