:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sasirmamak elde degil....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bu ?yk? Yeni Zelanda'dan Kay Martin' e ait: Ak?am yeme?ine arkada?lar?n? ?a??ran Kay, yemekten ?nce k???k bir aperatif haz?rlarken bir tavu?un ac? ac? ba??rd???n? duyar.

Sesin nereden geldigini merak eden Kay bah?eye ??kar. Bah?ede bir ?ey g?remez.

Ancak ses daha yak?nlardan, hatta mutfaktan gelmektedir.

Giderek y?kselen sesin kayna??n? ke?fettigi zaman t?yleri diken diken olur. K?zarmasi i?in f?r?na yerle?tirdi?i tavuktan ???l?k ???l??a sesler gelmektedir. "O anda elim aya??m bo?and?. Tavu?u canl? canl? pi?iriyorum sand?m. Korkudan az daha ?l?yordum." diyor..
Tavu?un ???l?klar? Kay'inkiler ile birle?ince konuklar mutfaga ?????r ve ???l?klar?n nedeni ortaya ??kar. Tavu?u f?r?ndan ??kartan konuklar, hayvan soguduk?a seslerin kesildi?ini fark ederler.

Yeni Zeland? da tavuk ?iftliklerinde hayvanlar, bizde oldu?u gibi boynu kesilerek ?ld?r?lmez.
Kay'in ak?am yeme?i i?in haz?rlad??? tavu?un ses telleri kesilmedi?i i?in tavu?un karn?nda biriken buhar, hayvan?n bo?az?ndan ge?erken b?y?k bir bas?n?la ses tellerini harekete ge?irmi?tir

ben olsam bende korkarim
:d:d:d:d:d:d:d
cesur nick deiş bea Big Grin
eh korku ötesi bişey olmuştur heralde orada
mmm ilginç bende olsam korkardım...
hihiihihhii, çok komik vallah
bencede çok komikSmile
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cesur nick deiş bea Big Grin

valla degisiyoduk tolgayla mesajlamiz soyle olmustu hatırladım kadariyla benim nicki degistirecem iyi ne yapalım valla aklımda biseylerde sen yap biseyler ya sen soylede birazdan cıkcam cıkmadan yapayım yaf soyle guzel bi sey aklıma gelmiyo onu yapalım nick senin sen soyle lan yaptim gitsin soyle sabahsatn beri diyoz hemde ilginc bi nick olur Big Grin iyi yaptim saol bu nickde boyle oldu Smile