:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: FB avatarları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
3_Yildiz1.jpg 3_Yildiz2.jpg 3_Yildiz3.jpg 3_Yildiz4.jpg 3_Yildiz5.jpg 3_Yildiz6.jpg
6-0.jpg 6-0_Tabela.gif

3_Yildiz1.jpg 3_Yildiz2.jpg 3_Yildiz3.jpg 3_Yildiz4.jpg 3_Yildiz5.jpg 3_Yildiz6.jpg

6-0.jpg 6-0_Tabela.gif 6-0_Yazi.png 6_Tane.gif Alex20.png

1907_1.jpg 1907_2.jpg Amblem_Kabartma.gif Amblem.jpg Cikis_Yok.gif Cumhuriyet1.jpg

Fenerli_Sirin.gif Forma1.jpg Haddini_Bil.gif Kotu_Kedi.gif Sampiyonlar_Ligi2.png Sevinc.gif

Since_1907.gif Surat2.png Yildiz_Yazi2.gif 14ug.jpg 78tc.gif 37hy.gif

105mc.jpg images8fi.jpg 6tane7si.gif 600cm.jpg lll7iv.png 448nx.gif

479jt.gif 433sz.gif 276xx.jpg 196xs.gif
baba buyuksun ya.renge bak abicim ya.sarı lacivert rengımız üperdi gangaaaa
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baba buyuksun ya.renge bak abicim ya.sarı lacivert rengımız üperdi gangaaaa

:Smile yapmacık sevgilere ihtiyacımızzz yokkkk..........
saol bacımm...
bızım sevgımız hıc yapmacık olmadı
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı::Smile yapmacık sevgilere ihtiyacımızzz yokkkk..........
tam süper olmuş,oturmuşBig GrinBig Grin
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tam süper olmuş,oturmuşBig GrinBig Grin

ne okısss kankanla berabermi saldırıyorsunuzzzz oysa ben size beyaz bayrakk sallıyorummmmmm.......pardon siyah beyazmışşşşş....bjk2sc9.gif
yok yav ben burda sana destek olmuştum yazdıgın güzel olmuş tam uymuş diyeSad
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yav ben burda sana destek olmuştum yazdıgın güzel olmuş tam uymuş diyeSad

ahhh pardonnn o samann ben espirisine söylemiştimmm gerçegi söylemek gerekirseee çok çok dogru bi imzaaaaaa.......seninkidee öyleeeee...... benimkideeeeee......:Smile :Smile :Smile :Smile :Smile
küstüm acı sözlerine küstüm küstümTongue
Sayfalar: 1 2