:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: kizlar baksin bakalim kurk nasil yapilio
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ben zaten kürkten nefret ederim.ona para verenlerden de..
onemli olan o degilki hayvanlari canli canli yuzup kurkunu cikartiolar Smile

yazik hayvana

izlememisin demekki ??
kardelen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben zaten k?rkten nefret ederim.ona para verenlerden de..

Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onemli olan o degilki hayvanlari canli canli yuzup kurkunu cikartiolar Smile

Bence ?nemli olan bu. Arz_talep meselesi. O K?rkleri giyenler, o hayvanca??zlar? canl? canl? derisini y?zenler kadar su?ludur...

Ben bu g?r?nt?leri yakla??k 1 sene ?nce izlemi?tim ama hala o g?r?nt?lerin her karesi akl?mda...Sad
anilari tazele bi daha izle Smile
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anilari tazele bi daha izle Smile

Y?re?im o kadar?n? kald?rmaz...:o
Akl?mdan zaten hi? ??kmad? ki o g?r?nt?ler.
Hele bir tanesinin derisini tamamen y?z?p kamyona at?yorlar ya...
Yav sadece ?zerinde siyahl?k olarak kiprikleri kal?yor ve kamyonette aya?a kalkmak i?in bir ?abalay??? ve bak??? var ki...Sad
?nsan olan bu g?r?nt?ye dayanamaz yav....Sad
Arkadaşlar bu tür yayınları forumlarda yayınlamamaya dikkat edelim.
Ek olarak bütün kürklerin bu şekilde yapıldığını zannetmiyorum. Bununla ilgili muhakkak bir yasa mevzuat bulunuyordur. Bunlar belirli bir amaç için çekilmiş görüntülerdir muhakkak. Ama malesef kalbim görüntülerin tamamını izlemeye dayanamadı. Kapatmak zorunda kaldım. Yapılan resmen vahşettir.
bunları yaparken insanlar bir şeyi düşünmüolar bunların hesabıını nasıl verecekelrini! ki her kürk de gerçek değildir ....
ayyy hayvanlara yazık yaaa ... vicdansızlar saol paylaşım için.
Şerefsizler Ya Ne Vicdansizlar
Sayfalar: 1 2