:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: b€n €rkek deiLiiiiiiMm!!! :D:D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
yhaw miLLet ßiLenLer ßiLmeyenLere SöLeSinBig Grin ßen €rkek deiLimBig Grin yetti Gaari Big Grin Canıma tak etti yhaw Big Grin Awatarını dei$tir gißiSinden ßi$eLer SöLemein Gaet memnunum Awatarımdan Big Grin Tongue

ßiLginiSe... :tolga:
SmileSmileSmile sevindim yaww erkek olmadığınaSmile kuzum
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bencede sen erkek değilsinBig GrinBig Grin
ahhaha SenCede heaBig GrinBig Grin hak werioSun yane Tongue
hayır be yalan söyleme
erkeksin işte erkek
hemde harbi delikanlı bir erkek

Smile
Bence sen ideal bir baba adayı idin neden erkekliğini inkar ettiğini anlamadımBig GrinBig Grin
sonunda pckoyuda delırttım

kusura bakma pckom ben serserı abın dıger seyın sıfresını unuttum :yikildim::yikildim::yikildim:bunla geldım

kız sonunda benım yusume kafayı yedı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence sen ideal bir baba adayı idin neden erkekliğini inkar ettiğini anlamadımBig GrinBig Grin

yani daha çok gidecez biz senle çapkınlığa
şşşşş çaktırma
Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence sen ideal bir baba adayı idin neden erkekliğini inkar ettiğini anlamadımBig GrinBig Grin
yhaw haLa üStüme geLyoLar waLa kıZım ßiLLa kıZım Big Grin aßi yannı$ annıoLar waLaBig Grin sora pm atıo kıSLArBig GrinBig Grin
yüzsüzyüreq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sonunda pckoyuda delırttım

kusura bakma pckom ben serserı abın dıger seyın sıfresını unuttum :yikildim::yikildim::yikildim:bunla geldım

kız sonunda benım yusume kafayı yedı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
hay Big GrinBig Grin yhaw kıSLAr pm atyo Sende tuZu ßißeri oLdun Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18