:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: üStündeKi üYe iÇin CinayeT pLanı :Pp
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Var Mı ßiLmiyorum aMa inŞaLLah yOqTur. duyGuSuzDa ßi iLq GerÇeqLeŞtiririm Big Grin

herKeS üStündeki üye iÇin bi ciNayet pLanı hazırLıyCaq Tongue

ßnden ßaşLıorz Tongue
once kollarını bacaklarını kafanı keser beynini çıkarır içine saman koyar ineklere veriridim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Cani oLmayın demiŞtim aMaaa SadSad

Sana da pLan hazırLamama Gerek yOq 1 haFta ÇikiTaMuz dinLetirim Big Grin ondan Soora Sen Kendin öLürSün zaTen Big Grin
bunda canilik yokki dua et sen yasarken gozunu çıkartıp yedirmedim Big GrinBig GrinBig Grin
tıka basa yiyip içirdikten sonra bir fıçının içine kapatırım, kendi idrarında boğulur
Kafani ayiLara
koLLarini köpekLere
geRi kaLani asLanLara yedirirdim cesetin oRtada kaLmsdi Big GrinBig GrinBig Grin
Yunus '(saqopa) u Sni öldürmesi için KİRALIK KATİL OLARAK tutarmm...o sni öldürür...sna bundan beteR ÖlüM oLamAz HerLd€Big Grin
amaaaaan koloyu en ağır yerinden vurdun Big Grin
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amaaaaan koloyu en ağır yerinden vurdun Big Grin

Big GrinBig GrinBig Grinokuyunca n tepki vericeq çooook merak ediyorm...Big Grin
bence hemen sayfa atlayalım okumasın o zaman sana cinayet planını harbi hazırlar Big GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3