:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hangi Yalnızlık Güzeldir Ki..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
askkmi6.jpg

Yanızlıga itilen hangi aşıgın gülmüş ki,ben mutlu olabıleyim.Dokundugum resmin dısında geride bıraktıgın yitik hatıralar bile avutmuyor beni...

Bir bavul dolusu yasanmıslıkları yanına alıp gittin,bana hasreti bıraktın ardınca..
Gözlerin kurudu ,aynalara bakınca tanıyamıyorum kendimi ..

Yanlızlık bukadar acımı olmalıydı??

Sahi kim yalnızlıkla ,mutlu olabilmişki??

Hem hangi yalnızlık güzeldirki?!..
tşk ler bu güsel paylaşım için....
[COLOR="Black"]yüreğine sağlıkSmile...

yalnızlık çok kötü gerçekten...
[/COLOR]
tesekkür ederim sagolunn..eft yanlızlık cok kötüSad
teşekkürler ....
ben tesekkür ederimm..
Tşkler......
Askinin deryasinda hayal ettim kendimi, mecnunun oldum gurbetinden selam ettim, ugruna göz yaslarimi inci inci ince ince sir ettim, bilmezdi kalbim sensizligin böyle agir gelecegini,askinin bagina attim kendimi, gün oldu bülbül bildi figanimi, gurbetinde el oldum sevdan deli etti beni, bilmez idi gönlüm sensizligin bu kadar aci verdigini,

(Askini ugruna serdim ömrümü, gurbetinde kaldim sual ettim bulamadim yurdunu, selam ettim alamadim gönlünün bagindan gülümü, SENSIZLIK YANLIZLIGIMIN ISMI bilemezdim bu ismin bukadar agir gelecegini,).....

Sensizlik imis yanlizligimin ismi, yoklugun oldu genc ömrümün katili, göz yaslarim sensiz yapa yanliz kalan sevdamin kaderi, bilemezdim icimdekilerin bu kadar agir yazdiracagini...

Teşekkürler Yaren Yüreğine Sağlık..