:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pembe ıcın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
4677pembebe.jpg

4276pembe_nen.jpg

4349pembe_2.jpg

3634pembe4.jpg

1869pembe_5.jpg

4843pembe__nin.jpg

umarım begenırsın Wink

onu bılmem ben cok begendım bana yapan yokkı baska bısılerde var glıba pembeye karsıı ama nese bence oda begenırr
Big Grin cok guzel olmus emegine saglik sen yaparsinda begenmemmi mjxx..
adda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu bılmem ben cok begendım bana yapan yokkı baska bısılerde var glıba pembeye karsıı ama nese bence oda begenırr

yook öle bısey sadece szö verdım yaptım Big Grin sarkı yıda o sölemsıtı szölerını ona göre yaptım WinkWink
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin cok guzel olmus emegine saglik sen yaparsinda begenmemmi mjxx..

begendıgıne sevındım SmileSmileBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Geç olDu ama temiz oldu bide inkar etmesen Tongue
ellerine sağlık serseri güzel olmuş...
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Geç olDu ama temiz oldu bide inkar etmesen Tongue

senın kadar guzel olsun dıye ugrasıyodum ama yınede pekbeceremdım TongueTongueTongueTongue

de benım ınkar ettgıım bısey yok WinkWink
saka ya takiLiyrm öyLesine ne inkar ediCeksin zaten zamani geLince sen itiraf edersin Big Grin
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saka ya takiLiyrm öyLesine ne inkar ediCeksin zaten zamani geLince sen itiraf edersin Big Grin

ıtıraf edermıyım bılmem ama sen benı yakında katıl edersın:yikildim::yikildim:neyı ıtıraf edıcem
Sayfalar: 1 2 3