:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ezel ....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

Firari Fırtına

Ge?en y?llar a inat gibi ...

Ad?n? koymad???m t?rk?lerim var defterimde . Bir sat?rda olsalar seni anlat?rlar bana gece ve g?nd?z durmaks?z?n . D???n?rd?m hep kendimce , neden bu sevdan?n y?k? a??rd?r da ?eken bilir ?eken bilir deriz hep . ?ekeni ?ekti?i g?n bilmezmi , ?eken sevdan?n a??r y?k?nden ba?ka hi? bir?ey ?ekmemi?midir . Yada sevgi selinde bo?ulmam??m?d?r hi? . K???k sat?rlarda tek anlam ta??yan bir ka? bana ?zg? kelimelerim vede c?mlelerim vard? . Onlar? hayat?m?n hemen hemen her noktas?nda kullan?r ve onlara vefam? her defas?nda ?derdim . Ki bu k???k c?mlelerin b?y?k anlamlar? ise bazen anla??l?r bazen ise yok say?l?rd? . ?nemide pek yokdu ger?ekden , ??nk? onlar beni bende ya?ar bana ?zellerdi .

D?kme g?l?m gurbet ezel ,
D?n gibi bug?n g?zel ,
Yollard?r ayr?l???n ,
A?? tad?n veren .... ( 2001 ?iirlerim aras?nda al?nt?d?r bana aittir )

D?k?len g?zlerden akan ya?dan ibaret de?ildir g?n?llerde . G?zel olan ise ger?eklerle ya?anan g?nlerdir mant???n?n ve gurbeti diyar?n yollar taraf?ndan pe?inlenmesi bu seli ortaya koymu?dur .

Yollar olmasayd? gurbette olmayacakd? .

Durumlarda durum yaratmak bizlere mahsus olsada durumlar hep varolan olmu?dur bu durumlarda ve bizlere d??en ?u ki ;

Bizler ya?amak ve yazmak zorunday?z .......

Yazan : F?rT?na G?N?L

Firari Fırtına

Yaşanmışlığın Hediyesi ...

Firari Fırtına

Bir zamanlarn hatrınahep yaşanan bir şey vardır ,

Adı sevgi , emek , yürek

Ayrılamaz üçlü... .... SEVGİ EMEK İSTER BİRDE YÜREK ....

Sevg ...
Bide Risk ..

Dürüstlük Riski ..

Teşekkürler Fırtına ..

Firari Fırtına

Haklısın risk var elbette .....
Şu türkce karekterleri düzeltseniz diyorum .....