:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pembe okusun gerçekten özür dilerim yanlış anlaşıldım ama neyse.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum... Söylemeliyim artık... Şey... Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim
ne oldukıı????*
Pembe okusun gerçekten özür dilerim yanlış anlaşıldım ama neyse.

Yazdigin basLikta hyir yok ztn özür dilerim ama yazmissin bir cümLede ama varsa eger bir önceki yarginin hiç bir hükmü yoktur artik Wink Dalga gectin sn resmen ve halada geciorsn ve ben artik ilgilenmiorm Wink özürunude kabul fln etmiorm
ne oldu yhaa?
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pembe okusun gerçekten özür dilerim yanlış anlaşıldım ama neyse.

Yazdigin basLikta hyir yok ztn özür dilerim ama yazmissin bir cümLede ama varsa eger bir önceki yarginin hiç bir hükmü yoktur artik Wink Dalga gectin sn resmen ve halada geciorsn ve ben artik ilgilenmiorm Wink özürunude kabul fln etmiorm

NerDe KaLdı Pembenın BuyukLugu Affetme..Erdemı...SmileSmileSmile yoksa Ben Pembemı YanLısmı tanıyorujm..SmileSmileSmileSmile
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pembe okusun gerçekten özür dilerim yanlış anlaşıldım ama neyse.

ya ben nie dalga geçeyimm sen bilirsin bi eşeklik yaptım özür diledim sen kabul etmiosan büyüklük yine senindir eşeklik yapan benim yemin ederim seninle dalga geçmedim.ve dalga geçmekten ve geçilmekten hoşlanmam.
Dalga gecio resmen ben kabul etmiom ozuru
aFF€tM€k ßÜyÜkLüKtÜr P€m߀ Smile !!!
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dalga gecio resmen ben kabul etmiom ozuru

Demek kı ben Pembemı YanLıs tanıyomusum... O AsLa böLe davranmazdı....SmileSmileSmile KesınLıkLe affederdı..SmileSmileSmile
Ben daha ne yapayım pembe inin böyle dalga geçme gibi bir düşüncem olmadı lütfen bak 1000 kez özür dilyorum.
Sayfalar: 1 2 3