:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Merhaba Arkadaşlar Aşıkolmak istiyorum..!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar aşık olmak istiyorum yokmu burada aşık olacagım biri aranızdan bana sevgili çıkmazmıBig Grin
Copcatan sıtesı az ILErde IsıkLArı gecınce ılk forum..

Burdan sana ıs cıkmaz..Bence ne sen sölemıs ol nede ben duymus olım..Nede burdakılere duymus olsun..WinkWinkWink
bncede:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ya arkadaşlar bu konunun adı tanış kaynaş sohbet et deilmiş bende açıyım dedim boıle bi konu
Burası bildiğin gibi dostluk arkadaşlık sitesi...Tabi ki olacağın önüne geçilmez bi bakmışsın biri çıkmış karşına karşılıklı sevgi oluşmuş..

Ama bunun için ilan etmene gerek yok..

Bu sevgi & aşk denen olay bakkaldan ekmek almaya benzemez öyle biri varsa zaten arar bulursun yada karşına çıkar bir anda..

Onun için bir daha böyle konular açmazsan sevinirim kardeşim. WinkWinkWinkWink
peki ark!lerim hepinizden tek tek özür diliyorum affınıza sıgınıyorum
Ol valla tutan yok Big Grin
Merhaba Arkadaşlar Aşıkolmak istiyorum..! demişsin çok iyimi edersin bilmiyorum ama sonunada katlanmayı göre almış olmalısın...
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu sevgi & aşk denen olay bakkaldan ekmek almaya benzemez öyle biri varsa zaten arar bulursun yada karşına çıkar bir anda..

WinkWinkWinkWink

:A::A::A:......
Duygusuz.com Forumlarının etik yapısını bozacak şekilde mesajlar atmayınız.Sitenin içeriğine uygun konuları açmanızı tavsiye ederim konu kilitlenmiştir.