:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Uyfor bak ama yanlış anlama ama kırdın kalbimi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[YT]f6IWWCAQIN0[/YT]
Akşam akşam güldürdün ya allahta seni güldürsün Smile
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

:kop::kop::kop::kop::kop::kop:
sinyal gibi yanıp sönuyoo buu
yaaa hasaaaaan hüseyiiiiiin erkaaaaaaaaaaaaaannnnnnnn sana açıklama yaptımmm anlaştık dedinnn arkadaşım dedinn bi daha ne diye açıyosun bu konuyuuu hee özür dilememi mi istiyosunn tamam özür dilerimmm amaa sende benden özüür dilee kulaklarımm senden bu şarkıyı bana dinletmenin hesabını ahirette sorucaakk yanii şarkıdaa ne diyoo onu merak ettim açtımm youtube u dinledimm ben bu adamı hiç sevmem yaaa bidee içinden bişey geçiyosa kendii kalbinde olanı yazz alıntı yapmaa lütfeenn kalbinede sahip çıkk herşeye kırılmasınnn tamam mıdııırr yıpratma kendini bu kadarr
eliff6161 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sinyal gibi yanıp sönuyoo buu

EEEEEEEE delikanlı yüreğin farkı burada.:yikildim:
Ya kusura bakma merve bu konu anlaştık yazmadan önce açılmıştı özür dile demedim tamam ben senden özür dilerim.
merve o zaman bana sevdiğin sanatçıyı söyle
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merve o zaman bana sevdiğin sanatçıyı söyle

boşver gerek yokkk
Beni affettinmi?
Sayfalar: 1 2