:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bende bende itiraf ediyorumm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
bendede engelleme huyu varr... arkadaşım dahiii olsaaa konuştuktan sonra engelliyorumm bi görseniz msnemdeki ehrkes engelli kendine hakim olamıyorum :n:Confusedmiley14:
sapık ruhlu şey
duygusuz nolcek Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Neden engelliyorsunki duygu bence bunu yapmasan daha iyi sonunda üzülen sen olursun mesela diyelimki yardıma ihtiyacın var ve o engellediğin kişilerin engelini kaldırdın onlar senin engelediğini anlamışsa sana yardım ederlermi bir düşün kardeşim.
Harßi duyqusuzmussun sende be Big Grin
߀nde €ngeLLioRm Coqu ZamanBig Grin

Cok ZewkLiBig Grin ARkandaım..
AsK oLsn pcKo sana o zaman benide enqeLLiosundur sen hıh Big Grin
yOk yaw ߀߀m Seni €nqeLLeR miim hiCBig Grin

Sen iStiSnaSınTongue
ben bir kişi dışında kimseyi engellemem o kişi bu siteye benim önerimle üye oldu kendisi tanış kaynaş sohbet et bölümünde konu açanların konusuna şiirle yorum yapıyor ona kızdım o nedenle engelledim.yani yazdığı şiirlerin ne konuyla nede hoşgeldin gibi bir sözle alakası bile yok.
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bir kişi dışında kimseyi engellemem o kişi bu siteye benim önerimle üye oldu kendisi tanış kaynaş sohbet et bölümünde konu açanların konusuna şiirle yorum yapıyor ona kızdım o nedenle engelledim.yani yazdığı şiirlerin ne konuyla nede hoşgeldin gibi bir sözle alakası bile yok.
Senin de yaZdıqın yOrumun ßu konuyLan ALakaSı yOk naSı €tCesBig Grin
al işte destekçiye bakın hele pckopat bravo yani Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

duygusuz pckopat evlerden ırak Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5