:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bulmuş fıstık gibi hatunu:D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
dağlıca şehitleri için miting vardı kupa kızı ve ben de eczaneden zorla kaçıp mitinge gitmiştik Smile

herkes slogan atıyor bir yandan saygı duruşu var bi yanda istiklal marşı derken ortalık allak bullak oldu neye uğradığımızı şaşırmış durumdayısBig Grin

bari birbirmizi kaybetmeyelim die düşündüm ve elini tuttum geç kaldığımızı anlatıyorum bi yandan bi yandanda çekiştiriorum kalabalıktan çıkmak için derken bi arkamı döndüm oda ne:yikildim:

adamın birinin elini tutmuşum çekiştiriorum adamda hiç itiraz etmiyor bulmuş fıstık gibi hatunu fizana götürse gelecek:yikildim: :yikildim:
Fıstık gibi hatun .. Vayy Smile
ftedfxgfghfg n vs
sdf dfd
gdf gdf dsfsaqSERTRTGHJM
hjm nfftuığşçmöökf

anladın sen onuTongue
Anlamaz olur muyum hee Smile Biz bundan sonra böyle konuşalım anlaşıyoruz Tongue
bana uyarSmile
Tmm anlaştık o zaman bayan admine Tongue
ayyyy kendimi admin sandım:$
adam şoktadır allahım beni bunun elinden kurtar diye Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adam şoktadır allahım beni bunun elinden kurtar diye Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:yikildim:

bende öyle tahmin etmiştimSmile
alınma kız benim elimi tutsan ben omzuna kolumu atardım Big Grin Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7