:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Adını Koyamadıqım Düşlerimin Sözcükleri…
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Adını Koyamadıqım Düşlerimin Sözcükleri…

Sessiz Sakin Kuytu ßir Köşede Seni Düşünürken ßirden Tüm ßenLiqimi YokLuqun Sarıveriyor… üşüyorum Sana ßitanem Unutamadım Seni Herqün Dirhem Dirhem Kalbimde ßüyüdün Sardın Sardın Hayalinle Hep Seni Öyle Cok Sevdim ki ßitanem Hayalin ßile YetiOr KaranLık Gecelerimi Aydınlatmaya…

YaLvarırım Ne Olur Hayalini aLma Düşlerimden ßana ßırak Senden Geriye KaLan her şeyi Onunla Kalbimde KaranLık Gecelerimde Paylasayım Anladım Ki ßu Kalbim Senin Sen Olmasanda Hep Senin İçin Atacak… SensizLik Canımı aCıtan ßoqazıma Takılıp İçimi Kemiren ßir Söz Simdi Hayalin Gecelerime Gelmeyince AnLıOrum ßenden Gittiqini ve ßir daha qelmeyeceqini…

Simdi Öyle ßiri varki ßitanem akLıma TakıLan Düşündüqüm Canım dediqim Sevqimi Hak edecek ßiri Kalbimde KıpırtıLar ßasLatan Senden Sonra İlk defa ßu Kadar Yakın Olduqum ßiri var…. Senden Sonra İlk defa ßirini Düşündüm akLıma TakıLdı Düşlerimde Hayallerimde Onada Yer verdim….

İki damla yaşın sıcaklığını hissettim yanaklarımda.. Ondan sonrası Soğuk Üşümeler.. Son Soluk 'Senin Adın'la döküldü dudaklarımdan..
Simdilerde Seni Kalbimin En Derin En Ulaşılmaz Yerine Koyup OnLu YarınLarı DüşlüOrum ßeni HaLen Duyuyorsan GörüOrsan Yardım Et….

her gece sensiz seni yasıyordum bu gece son buluyor sanırım çünkü her tarafından sen akan bi kalbim var elimde Gece Gözlüm ߀nde KaL ama Mazide Yasanmıs Tek Gerceqim Olarak Simdi ßiri var…..

GitmekaL [ 07 – 06 – 2008 ] [ 14 : 37 ]
sağol hacı
SensizLik Canımı aCıtan ßoqazıma Takılıp İçimi Kemiren ßir Söz Simdi Hayalin Gecelerime Gelmeyince AnLıOrum ßenden Gittiqini ve ßir daha qelmeyeceqini…
çok güsel emeqine saglık