:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: çoq ayıp
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
25.jpg
:yikildim:
çok ayp çok Big GrinTongue
bencede çok ayıpBig Grin
waryaa aslında bizim apartmandada 4. mü 5, kattakimi ne bi erkekk çocugu işemiss tam asansöre bicem öle bi yapmışkiii bi kere de tam annem le bn asansöre giricektik ayıptır sölemesi bi kişi büyük tuvaletiniii yapmışş Big Grin:Big Grin
:yikildim::yikildim:
gnc_fb Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waryaa aslında bizim apartmandada 4. mü 5, kattakimi ne bi erkekk çocugu işemiss tam asansöre bicem öle bi yapmışkiii bi kere de tam annem le bn asansöre giricektik ayıptır sölemesi bi kişi büyük tuvaletiniii yapmışş Big Grin:Big Grin

asansöremi ? :yikildim:
bizim sitede öyle şeyler olmuyor direk havuza koşuyor çocuklar
lavinina süperrr:yikildim: ewet asansölreee Big Grin
gnc_fb Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waryaa aslında bizim apartmandada 4. mü 5, kattakimi ne bi erkekk çocugu işemiss tam asansöre bicem öle bi yapmışkiii bi kere de tam annem le bn asansöre giricektik ayıptır sölemesi bi kişi büyük tuvaletiniii yapmışş Big Grin:Big Grin
Siz apartmanda mı oturuyırsunuz helada mı:?
Big Grin apartmanda ama karşı apartmanın çocuqları gelip tuvaletini yapıyor Big Grin heraldi bizim asansörü lüks tuvalet zanlettiler ama 4 kişilik asansörrBig Grin
valla ya ne yapıcaz bu veletlerle bizimkilerin suyu görünce tuvaletleri geliyor Allahtan asansörlere birşey yapmıyorlar Big Grin
Sayfalar: 1 2