:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: daha ne olsun anne ogul ewlendi...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Daha Ne Olsun Anne O?ul Evlendi
Ge?ti?imiz haftalarda firlandiyal? bir anne o?luyla evlendi?ni a??klad?. Yapt??? bas?n toplant?s?nda ??yle konu?tu.
" Ben ?uan 46 ya??nday?m kocamla evlendim mutluydum o?lum strekon do?duktan 1 y?l sonra babas?yla ?iddetli ge?imsizlikten ayr?ld?k daha sonra hi? haber alamad?k o?lumun 19lu ya?lar?nda ona kar?? olan duygular?m?n de?i?ikli?e u?rad???n? fark ettim onunda bana bak??? de?i?meye ba?lad? 2 y?l sonra birbirimize ait oldu?umuzu anlad?k ve evlendik."
-Size kar?? ??kan oldumu?
"Tabi ama biz birbirimize aidiz kimse bizi ay?ramaz gerekirse d?nyay? kar??m?za al?r?z."
-?lerideki plan?n?z ne?
"?ocuk d???n?yoruz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: "
-O?lunuzla cinsel ili?kide bulundunuzmu?
"Bir ka? kez ve hi? pi?man deilim....:mad:
bu nedir ya nasıl birşeydir bu böyle.........
yuh yani. bu ne la... saçma... tööbe yarappim. ahiret mi yaklaşıyor. anne ve oğul evlenmesi, cinsel ilişki... yorum yoq...
Yorum Yok :confused:
yuhh falla bu kadın kesin beyinsiz.çarpılcaz Big Grin
falla ya bu yanacılar gercekten acaip insanlar.bizim milletde bide onlara özeniyo Big Grin
evet benden de yorum yok..Confusedmiley11:
serhatozz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaslar Bunlar musluman de?l onlar?n gorusune g?re cok normal b?sey bu Avrupada cok k?s?? b?z?m verd??m?z tepk?n?n ceyre?ini vermiyor.. Bu g?b? haberlere cok kars?las?caz Dunya yavas yavas ters?ne donuyoo Big Grin

Kesinlikle kat?lm?yorum...Confusedmiley21:

Bu olay?n dinle bir alakas? yok...
?nsanl?kla bir ilgisi var...
Bu i?in Avrupas?, Asyas?...olmaz...
Ve bu olay onlara g?re ?ok normal demi?sin...
Yav bu olay en ilkel kabilelerde bile normal say?lmaz yav...
Ne dedi?inin ger?ekten fark?nda m?s?n?
?nan?lmaz bir yorum yapt?n yavv...
Bu olay bile senin yorumun yan?nda s?n?k kald?...
?lgin?...Onlar m?sl?man de?il normal yani...Confusedmiley21:

Ayr?ca bu haber sadece forumlarda dola??yor...
Ger?ek kaynak nedir bilen varsa bizimle payla?abilir mi?
yasmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:falla ya bu yanac?lar gercekten acaip insanlar.bizim milletde bide onlara ?zeniyo Big Grin

Bir ilgin? yorum daha...:confused:

Bu yoruma ; yorum yok...:confused:
SADECE YAZIKLAR OLSUN DIYORUM
Sayfalar: 1 2 3