:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İtiraf ediyorum başbakanımızla gurur duydum..=)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
İtiraf ediyorum başbakanımızın davosta verdiği tepkiyle gurur duyuyorum...Helal olsun..ayakta alkışlıyorum..muhafezekar yapıya sahip olmama rağmen doğrusu başbakanımızı pek hazetmem ama bu ülkede onun yerine gelecek daha iyi birinide göremiyorum kötünün iyisi olarak görüyorum...ama bu yaptığı davranış ayakta alkışlanacak tarzda...ve siyasetçiler arasında başbakanımızın yapacağını yapacak tek bir kişi göremiyorum orda başbakanımızın yerinde gündemdeki başka bir siyasetçi olsa başbakanımızın tabiriyle ''SÜNEPELİK'' yapardı...Hoşlanmadığım bir çooook yönü var ama burda onunla gurur duydummmmmm=)
Bende Helal olsun diyorum gurur duymak nedemek boyle koltuklarim kabardi dedim iste bir turk iste bir musluman korkak deil helal olsun nasilda savundu kardeslerini ama yookk yaramaz insanlara !
Arkadaslar gozunu acsin artik bu millet lutfen Allah rizasi icin ! Yurekten kutluyorum ve butun dualarim onunla !
ßnDe quRur Duydum onLara öyLe ßi Cvp öyLe ßi insanLık LazımDı yeRi we Zamanı Süper oLdu "cuk" Die Oturdu (=
Bende takdir ettim ama yanılıyorsun.Osman Pamukoğlu da yapardı bu hareketi.
siyaset içerikli bu konu ben almayayımBig GrinBig Grin