:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sewmek Aci ?ekmekt?rr
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Biliyor musun, yine bu kentin sokaklari ?slak. Bulutlar a?l?yor, bense onlara e?lik ediyorum.

A?lad???m? kimseler fark etmiyor. S?r?ls?klam?m ve en ?ocuk halimle ???yorum...

B?yle bir ya?murlu gecede ??k?p gelmi?tin. O andan sonra y?re?ime saklad?m, her solukta duyabilmek i?in seni.

Ba??m?z yoktu bizim, sonumuz da olmayacak. Bir anda ba?lad?k. Dokunan kadar dokunulan?n da sars?ld??? o an boyunca ya?ad?k seninle a?k?n t?m evrelerini; t?m umudunu, ?efkatini ve f?rt?nalar?n?. Tek bir dokunu?ta bir b?y?k s?rr? payla?arak ya?adik o muhte?em kavu?may? ve hemen ard?ndan kahreden o ayr?l???.

Ben sana yenik d??t?m...

Sensizlik ?ok kalabal?k geliyor y?re?ime; ta??yam?yorum.

?yle bir?ey ki bu; ya?murlarla birlikte a?l?yorum sana, bana... Y?re?ime kat?yorum seni katabildi?im kadar. Ruhum bembeyaz perdenin aras?ndan s?yr?l?p senin karmakar???k hayalinle dola?iyor sensiz gecelerimde. O zifiri karanl?kta dualar ediyorum. Kendime bile dilemedi?im dileklerle s?r?yorum seni ayd?nl??a.

T?kenmiyecektik...
T?kenmiyecektim...

Bo?az?m d???m d???m. Bu ?yle bir?ey ki; ac?larin en kah?rl?s?. Ve ben kahroluyorum..

S?ylesene. Sen benden Vazge?ebildin mi?

Oysa derdim ki; benim k?r?lgand?r umutlar?m... Biliyorum ki uza?a atar?m yak?n?ma d??ersin... Bu kadar yak?n?ma d??ece?ini nerden bilirdim.

Ve bil ki ?ok sevdim seni kisa bir zamanda; bu lanet olasi mesafelere inat...
Ve bil ki çok sevdim seni kisa bir zamanda; bu lanet olasi mesafelere inat...
.........................................
Çok güzel arkadaşımmmmm
Yüreğine ellerine sağlıkkkkk
senin bu huyunu çok sewdim küçük ayrıntılara dikkar etmen....
Küçük ayrıntılar buyuk şeylerin yaşanması sebebidir arkadaşım...
Teşekürler...
ewt bana görde oyleee küçük şeylerle mutlu olacannn
aynennnnConfusedmiley2:
Sensizlik çok kalabalık geliyor yüreğime; taşıyamıyorum.

offf offf teşekkürler arkadaşım yüreğine sağlık....................