:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yazidaki meyve isimlerini bulun :D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ahmet, Sakar Mutalip gibi ağlayıp sızlamaya sanki razı.Ama ne yapsın ?Serseri kurşun omuzuna gelmiş...Ağlayarak avunacak sanmıştık.Ağladı ama içi lekeli sargı bezini omuzuna rahatlıkla sardı.Kardeşleri Canan, Aslı ve Selma, onun vurulduğunu bilmiyordu.Şef Talip ile Derviş Nedim, yaba demirini ellerinden atıp tay vasıtasıyla doktor çağrmaya gittiler.Takivirgs.gif viran köyü zümrüt tepelerine kadar mola vermediler.
Ahmet, Sakar Mutalip gibi ağlayıp sızlamaya sanki razı.Ama ne yapsın ?Serseri kurşun omuzuna gelmiş...Ağlayarak avunacak sanmıştık.Ağladı ama içi lekeli sargı bezini omuzuna rahatlıkla sardı.Kardeşleri Canan, Aslı ve Selma, onun vurulduğunu bilmiyordu.Şef Talip ile Derviş Nedim, yaba demirini ellerinden atıp tay vasıtasıyla doktor çağrmaya gittiler.Takivirgs.gif viran köyü zümrüt tepelerine kadar mola vermediler.

ben bu kadar buldum daha varsa siz gösterin Smile
:A:
bu kadar yani Big Grin aferin bana Big Grin
ki raz,ar Mut,eri k,muz,k avun,çi lek,na r,anan, As,elma,Şef Tali,viş Ne,ba dem,ay va,kivirgs.gif vi,ü züm
aferin size Big Grin
Geç kalmışımm
Big Grin olsuuun Big Grin
Vişneyi bulamamışsın sadece Merve Smile Derviş Nedim
15 tane var sanırım
Sayfalar: 1 2