Eski üyelerden kimler aklınızda ?

Şubat 26 düzenlendi kategorisi :: Duygusuz.com

Herkese buradan da merhaba diyorum. Neydi o eski günler değil mi ? O günlerde ilk öğretim öğrencisi olan arkadaşlarımız belki de bu günlerde evli barklı çoluk çocuk sahibi oldu. Hatırladığınız üyeler kimler var ?

Mesela forumda iz bırakan bazı üyeler,

Sıla, Yargıç, Morcivet, Pascham, Firari Fırtına, acemhe, erci, asi_ve_mai, Beyaz, kıymık, soyle, Qetesh, history, hıçkırık, hasretiim, Yeşeren, Tutkum, tatlı_cadı, yasmin, riukeen, Masal, Jelly_Belly ve daha kimler kimler.

İsmini hatırlayamadıklarım lütfen bana kızmasınlar olur mu ? Gelip kendilerini hatırlatsınlar lütfen 😋

Yorumlar

• Ben geldim ama kimse yok anlasilan eskilerden liseye gidiyordum iki çocuklu anne oldum artık 😊😊😊😊

• Bizde sana merhaba diyoruz Leader, sen burayı terk etmeyenlerdensin sanırım :) kimler geldi kimler geçti diyorum. Hala bu sitenin var olması bile bir mucize gerçi eski yazılar gitmiş tertemiz bir sayfa açmış duygusuz.

Eskiden şiir delisiydim şimdi tek kelime yazamayan bir acemi oldum :D

Lise bitti , 2 üniversite bitti ne çok şey değişti yaşlandık bee  :D

ROSE,MASAL PERİSİ

Sevgiyle, hoşça kalın.

• Eskilerden bu günlere çok şeyler değişti. Dediğiniz gibi duygusuz bile tertemiz bir sayfa açtı. Her zaman demiştik. Bize çok insan lazım değil iyi insan lazım diye. Tekrar birlikte olmak çok güzel. Umarım eski iyilerde tekrar buraya uğrarlar :)

• Temmuz 22 düzenlendi

Evet çok şey değişti. ama birçok kişi için o iyi insanlar diye sınıflandırdıklarımız için en azından duygusuz un yeri başkadır. benim için yazmayı geliştirdiğim güzel insanlar yazı yazmayı keşfettiğim güzel yıllardı. eski yazdıklarımı halen saklıyorum okuyamasamda artık yazamasamda güzel günlerdi kırgınlıkları olsada uzun zaman önce kırdığım kalemim belki yeniden yazar birgün.

kim bilir belki uğrar eski iyiler yada sessizce bakmayı tercih ederler...

• Eski mesajları biz de saklıyoruz. Arşivimiz yedekli :) Burası yeni bir sayfa sadece. İyi insanlar hala duruyorlar ama hepsinin ilgilenmesi gereken daha önemli işleri var sadece. Malum, hayat mücadelesi. Hiç bir şey eskisi gibi kolay değil artık. Biz her zamanki gibi buradayız. Gelmek isteyen herkesi her zaman olduğu gibi bekleriz.

• Bende burdayım

• Kimse kalmamış zaten burada

• vay be kimler gelmiş :)

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .