:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pckopatın doğum günü partisine hoşgeldinizz:):)
GCLRNFNS
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geç kaldım ama doğum günün kutlu olsuun canım ne istiyon hediyo olarak

hoş geldinizzz önceliklee hanfendiiii:hihi

içicek bişi alırmıydınızz bu mutlu günümüsdeeee:hihi :hihi
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkolsunnn sersiiii tanımadınmııııı melekle senin yaşlanmış halinizzzzzz:yikildim: :yikildim: :yikildim:

ılgınc yaw kendımı bıle tanıyamıyorum artık :yikildim: :yikildim: cok yaslandık melekle bız

torun da lazım sımdı :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
efetttt abiiiiii ama baksanna arkada davetlilerrrr nasılda hayran kaldıı sizeeee

ulan bi bizz kapamadıkkkk şuuuu tangoyu beeee:yikildim:
Ara
EndLess
abı sende kaparsın bu yetenek ısı öle haa demeyle olmuyo yanı dogustan gelen bısı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:v ve sende bu yetenek fazlasıyla vardır emınım kı ama sen farkında degılsın :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
yha AŞKOM BNM bu gece annemlere kızıp uyumasaydım dakikası dakikasına dogum gününü kutlıycaktım Sad biraz geç kaldım ama seni çok sewiyorum herşey gönlünce olsun bu yeni yaşın sana yepyeni şanslar sewgiler getirsin cnm bnm Big Grin annadın sen onu
Ara
djseninim
hoş bulduk varsa bi viski bide çilekli pastaBig Grin
Ara
djseninim
tuna_9.jpg
3333333_copy.jpg

al hediyen tuna tabu tek aşkım benim ama sana veriyom kıs kıyağımı unutma

183895.jpg
1157679445780.jpg
Ara
Rüya Güzeli
1 dk. 1 dk. Big Grin şimdi bu partide herkesin bi kavalyesi olması lzm dimi ama Big Grin
Ara
GCLRNFNS
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1 dk. 1 dk. Big Grin şimdi bu partide herkesin bi kavalyesi olması lzm dimi ama Big Grin

hade eylee olsunnn bakammmmm:yikildim:
Ara
EndLess
benım esım melekmıs atılla abım söledı :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 908 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,402 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  DoGum Günün KutLu Olsun NiGhTmArE €BeRimSin 23 1,489 04-09-2022, Saat: 09:56 PM
  Doğum Günün KutLu oLsn! {blue} Ñ•qρα кJмя 18 1,200 04-08-2022, Saat: 07:58 AM
Star Doğum Gününüz Kutlu Olsun PaSCHaM ve deniz kısı badelie 0 307 05-05-2021, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: badelie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 06-29-2024, 07:25 PM