:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben
PCKoPaT
a$kom oLCan o Zaman Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin yhaw SerSeri ßen gene yanLı$ anLa$ıLdım :'( ßu a$kta imkanSız oLdu.. Sen imkanSızSın, SenSizLik imkanSız, a$k imkanSız :'(

yaw pc kopatım sen kızken pesınde bu kadar kız varsa erkek olsaydın dusunemıyorum yanı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

demek ask ımkansız sen ımkansızsın :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

bu arada harbıden ask ımkansız aslı gıdelı 3 ,5 saat ldu almanyaya:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Ara
PCKoPaT
aßiJim depreSyon moduna geçmi$Sin Cool hem öSge ßenim pe$imde deiL ßen onun pe$indeim dımam mıBig Grin ((öSge merak etme a$kom ßen warım yanında korkma ßunLardan)) Big GrinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
korkusuz
harikasınız hemde guzelsiniz siz
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßiJim depreSyon moduna geçmi$Sin Cool hem öSge ßenim pe$imde deiL ßen onun pe$indeim dımam mıBig Grin ((öSge merak etme a$kom ßen warım yanında korkma ßunLardan)) Big GrinBig Grin Tongue

kalbım aslı krızlerınde zannedersem ben dunyayla ırtıbatı kesıyorum :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Ara
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a$kom oLCan o Zaman Big GrinBig Grin
ayy tmm tmm
Ara
PCKoPaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalbım aslı krızlerınde zannedersem ben dunyayla ırtıbatı kesıyorum :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
uydudan mı yayın yapCan Big Grin
Âh be.
Ara
piskopatkız
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalbım aslı krızlerınde zannedersem ben dunyayla ırtıbatı kesıyorum :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
yaaaaaaaaaaaa ben geldim biyere bırakmam keserim boğazını
Ara
PCKoPaT
piskopatkız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy tmm tmm
oyh yirüm Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uydudan mı yayın yapCan Big Grin
:yikildim:
Ara

Hızlı Menü: