:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
canat efendiii sen bittinnn......:
YARGIÇ
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence manesia yı asalım kesin o baştan çıklardı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bak çok yaratıcı bi fikirBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence manesia yı asalım kesin o baştan çıklardı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ben çıakrdım oda çıkmaya meyilliydiBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya teyzeee ne şakası yaa burda namustan bahsediyoruzzz yaa ayıp yaa ayıppp...Smile
iide ben burda öle görmüyom ama ercan ve asya yı rencide ediyormuşsunuz gibi geliyo bana
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Suç ortağıdır kesinBig GrinBig Grin

abı manesıa ıle arasında bısey olsa bana nıye desınkı cok yanlızım bı svegılım bıle yok kartal bana bı sevgılı buls dıye ( benı sey sandı galıba )
Ara
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süzgeç demek istedin herhaldeee kardeşş...Big GrinBig Grin

Abii ben kan sevmem sonuçta bizim kanımızdan biri asmak en mantıklısıBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
yargıcı asalım bırazda degısıklık olsun .hepmı suclumu aıslcak canım bırazda suclayan asılsın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
_BarBie_
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sapık adamın annatıklarınamı inancannnn banamı....Sad

Abi sanada inanıorum ama savunmasını hazırlaması gerekir söz hakkı die bişi varBig Grinyargılicas dahaBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben çıakrdım oda çıkmaya meyilliydiBig Grin

aahh ahh Kadınlarr...kadınlar...kadınlarBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben çıakrdım oda çıkmaya meyilliydiBig Grin
malesef sen kötü kadın oldun bence bunu taşlıyalım :tey::tey::tey: acayip yaratıcıyımdır felaket sorun yaratırım Confusedmiley14:Confusedmiley14:Confusedmiley14:
Ara
MaNeSiA
Big Grin yok be burdan bakınca bensemiosun
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 07-01-2024, 02:08 AM