:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
AdAmIn1i
Sen Benim Konuma Ortalık Malı Olmuş Diyemezsin Bozuşuruz Sena Big Grin

Yok Artık Kapandı Bu Mevzu Biliosun Sende O Konuşamadaydın Kimin Yalancı Olduğunu İyi Anladık.
Ara
Firari Fırtına
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herneyse art?k bu sayfaya sadece bak?cam ben yorum filanda yapm?cam kabahatim olduysa ?z?r dilerim herkesden...(f?rt?na g?n?l)t?kkrler

Rica ederim....ben t?k. ederim...

Sevg ...
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serhat ve perik?z? yani modlar ...

ben olsayd?m ?imdiye bu konuyu kilitlerdiniz ...isyanbitmezde olsa kilitlerdiniz..

Bu ayr?cal?k nedir b?leee

Kilit ?art
E?itim ?art

f?rt?naaa
kimseye ayr?cal?k yapt?g?m?z yok.. benm yetki alan?mda deil.. olsa ?oktan kilitlemi?tim de ..
Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen Benim Konuma Ortal?k Mal? Olmu? Diyemezsin Bozu?uruz Sena Big Grin

Yok Art?k Kapand? Bu Mevzu Biliosun Sende O Konu?amadayd?n Kimin Yalanc? Oldu?unu ?yi Anlad?k.

ya alii Big Grin delisin olum senn ortal?k mal? i?te :yikildim: :yikildim:
art?k konu kapans?n bencede .. herkes kendini bilio.. t?krler
Ara
AdAmIn1i
Kilitmi Forumu Başınıza Yıkarım Sakın Yapmayın Bir Açıklama Gelene Kadar Açık Duracak Bu Topic Hiç Kimse Yorum Felan Yazmasın, Yazan Olursa Kalbini Kırarım.
Ara
Firari Fırtına
Yetki alanı olan gelsin o zaman ... ayrıcalık var gibi görüyorum ben .. Kilitlenen konuları size örnek versem , gülersiniz valla ... bende gülüyom zaten ...

Sevg ....
Firari Fırtına
Şşştttt bak bu olmadı Ali ...

Forumu başımıza yıkacak adam ben göremiyorum malesef , lütfen elbette anlıyorum seni süleyman açıklama yapacak tabiki ama konu allanır budaklanırsa kilit şart .. Anlayış lütfen ..

Sevg ...
AdAmIn1i
Fırtına Abla Gaz Verme Kilitlenirse Konu Gelir Senin Başını Ağrıtırım Big Grin
Ara
Firari Fırtına
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:F?rt?na Abla Gaz Verme Kilitlenirse Konu Gelir Senin Ba??n? A?r?t?r?m Big Grin

Ablan kurban olsun sana ....SmileSmile valla seni d?vmek istiyom ama elime nas?l ge?irecem onu bilmiyom Smile ba?l?yacam ?u abla meselesine haa , daha d?n yine biri ekledi g?n?l han?m nas?ls?n?z diyor bana SmileSmile allah?m yaaa

Sevg ...
AdAmIn1i
Haaahhaha Hani Anlaşmıştık Bana Kızmıcaktın Abla Dediğimde Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 630 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 369 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 07-02-2024, 09:13 AM