:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßiJim depreSyon moduna geçmi$Sin Cool hem öSge ßenim pe$imde deiL ßen onun pe$indeim dımam mıBig Grin ((öSge merak etme a$kom ßen warım yanında korkma ßunLardan)) Big GrinBig Grin Tongue
tmm aşkım tmm
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uydudan mı yayın yapCan Big Grin

yok dıgıturkle anlastım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: bundan sonra paralı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
a$koMm ii miSin hıSLı hıSLı nefeS aL-wer aL-wer faydaSı oLurBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyh yirüm Big GrinBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a$koMm ii miSin hıSLı hıSLı nefeS aL-wer aL-wer faydaSı oLurBig GrinBig Grin
tmm aşkım sen rahat ol
Ara
EndLess
piskopatkız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaaaaaaaaaaa ben geldim biyere bırakmam keserim boğazını

kesermısın bogazımı daha dur yaa ben cok gencım :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( napıcaksınız bana :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Ara
PCKoPaT
$aka yaptı aßiSi $akaBig GrinBig Grin :o: OoOoO o da Sewior...
Âh be.
Ara
piskopatkız
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kesermısın bogazımı daha dur yaa ben cok gencım :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( napıcaksınız bana :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
boğazını kescez dimi aşkıııııııııııııııııımmmmmm
Ara
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:$aka yaptı aßiSi $akaBig GrinBig Grin :o: OoOoO o da Sewior...
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
PCKoPaT
yOk kıSs Big Grin ßeLaLıyım ama a$koMa aSıLan oLurSa ßeLaLıyım durduk yere adamın keLLeSini nie uçurCaS Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 06-29-2024, 10:59 PM