:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
duygusuz_adam_38
arkadaşım sewiyosun ama hiç kusura bakma seninkisi olmuyacak duaya amin demek diyosunki yaşıtlarım hep çocuksu geliyor merak etme yaşıtın veya 1 2 yaş buyük biri çıkar karşına tam istediğin gibi 30 yaş ne demek baban sayılır yani Sad ben senin dediğin gibi oturaklı agır abiyim ama görki bende benim yaşılarım bana bakmaz diyodum hep hareketli oynak güzel giyimlilere bakarlar sanıyodum ama dış görünüşün hiç önemi olmuyo herkez içe bakıyor şimdi kızlar da bıktı erkeklerden efendi düzgün insan arıyorlar buna emin ol kafanı karıştırmak istemem ama çıkar birgün hep sesi çıkan deil haklı yerde sesini çıkaran sessiz ağır kişlerde var sen umudunu yitirme çıkar bir günSmile)
Ara
Leader
Ya hadi sen seviyosun falan filan bi cahillik ediyorsun. O adam sevdiğim dediğin herif ne düşünüyor senin hakkında. Sonuçta kızı yaşındasın. O da seni seviyor mu ?
duygusuz_adam_38
yani o senin hakkında ne düşünüyor
Ara
amyleee
Ya açıkçası bilmiyorum ne düşünüyor ama geçen gün arkadaşımla bi konuşma yaptı ve söyledği sözler istemicek birinin sözlerdi değildi sonuçta eğer nieti olmasa sert bi tepki verir yada arkadaşına olmaz dediğimi söle derdi ama gelsin tmm konuşalm demiş ve ondan sonra bni gördkten sonra bakşları bi farklıdı dha güsel değişik bakıodu bilmiorum ama yha offf...Sad
Ara
Aşksı@z
Baban yaşındaki biri kardeşim senden 30 yaş büyük sen 15 yaşındasın bu cahillik olur. eğer sana tamam olur derse bilki senden faydalanacaktır ve sana yazık olacaktır sen daha çok cahilsin kusura bakma ama yaşın ne önemi mvar derken 10 yaş 15 yaş tamamda 30 yaş bu ilerde hiçte güzel olmaz.
arkadaşlar sana bu kadar tavsiyelerde bulunuyor ama inan olmaz diyen arkadaşların dediğinin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. sonra eyvah para etmez yinede sen bilirsin
Ara
EndLess
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya açıkçası bilmiyorum ne düşünüyor ama geçen gün arkadaşımla bi konuşma yaptı ve söyledği sözler istemicek birinin sözlerdi değildi sonuçta eğer nieti olmasa sert bi tepki verir yada arkadaşına olmaz dediğimi söle derdi

Acıkcası kendımden kucuk bı kız benden hoslansa ve ondan fazydalanmak ıstesem bende hayır demezdım serty tepkıde vermezdım..

Cok gecmez nıetımı anLardı zaten.. : Nurıalcogulmesısmılesı:
Ara
|MiSs.Shéz0frén|
30 ya$....Az da dqLki xS
Ara
amyleee
:'( kıymık(merwe ablmm)gt bnce söle dedi..ya onun fikrlerine çok güweniorm we şöle dşünüorm doğrumu bilmem ama bu adam hni bi kızı kullanıp atck tipte bi insan değil..ha ama nie sert bi tpki wrmedi bnde bilmiorum..yarın gdip sölerim bni çağırmşsınz geldm işte derm..olmazsa da artk bidaha yüzüne bakamam
Ara
çilekli cuklat
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı::'( kıymık(merwe ablmm)gt bnce söle dedi..ya onun fikrlerine çok güweniorm we şöle dşünüorm doğrumu bilmem ama bu adam hni bi kızı kullanıp atck tipte bi insan değil..ha ama nie sert bi tpki wrmedi bnde bilmiorum..yarın gdip sölerim bni çağırmşsınz geldm işte derm..olmazsa da artk bidaha yüzüne bakamam

kuzummmm yaaaa uzulmeee Sad nolarrr bakkk sıkmaaa canınııı gıtme bebekım yaaa ya sana kotu bısey yaprsa kuzum vazgec bu sevdadan Confusedmiley13:
Ara
duygusuz_adam_38
ya bilmem arkadaşım ne yapacagını ne söylüyecegini ama belkide bi tavsiyede bulunacaktır ama anlamıyorum ya 30 yaş varsa aranızda o 45 yaşında baban kadar adamdır sana bi büyük olarak tavsiyede bulunabilir aklım lamıyo ya
sen bekli çıkar bi deli kanlı daha küçüksün
kusura bakma...................
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 632 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 614 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,369 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 553 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 06-27-2024, 07:21 PM