:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
Firari Fırtına
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Haaahhaha Hani Anla?m??t?k Bana K?zm?cakt?n Abla Dedi?imde Big Grin

Yavv k?zmad?m ki , ben d?n olan olaya k?zd?m g?n?l han?m bak bak bak yahuu ne zaman han?m olacam benSmileSmileSmileSmile
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yetki alan? olan gelsin o zaman ... ayr?cal?k var gibi g?r?yorum ben .. Kilitlenen konular? size ?rnek versem , g?lersiniz valla ... bende g?l?yom zaten ...

Sevg ....

ver o zman bizde g?lelim.. bu zamana kadar benm kilitlediklerimi de ??kar ver. olur mu
?
kimsenin ayr?cal?k yapt?g? da yok.. f?rt?na... bunu akl?na sokk
Ara
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ver o zman bizde g?lelim.. bu zamana kadar benm kilitlediklerimi de ??kar ver. olur mu
?
kimsenin ayr?cal?k yapt?g? da yok.. f?rt?na... bunu akl?na sokk

G?zel mod arkada??m , onlar? ?rnek olarak vermiyecem sana ..neden biliyormusun ..Karn?m a?r?d? g?lmekden benim , o ?ileyi sanada ya?atamam k?yamam yahuu SmileSmileSmile

Sizde ?unu akl?n?za sokun , Kilit bazen gereklidir ... ( Ali ara gaz nas?l SmileSmileSmile )
AdAmIn1i
Sena Sus Bakim Ablamla Dertleşiom Şurda İki Dk Big Grin
Ara
AdAmIn1i
Abla Küstüm Gidiom Ben Senin Amacın Bizim Konuyu Kilitletmek Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Araya girme mod arkadaş , adı sanırım sena ..hımm bu arada adını öğrendik ..neysee Ali yle dertleşeceğiz biz , senin kilitleme yetkin yoksa üzüldüm buna , neye yetkin var SmileSmile
Firari Fırtına
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abla K?st?m Gidiom Ben Senin Amac?n Bizim Konuyu Kilitletmek Big Grin

Dur yahuu konuyu kilitleyecek yetkili yokmu?ki SmileSmileSmile ben ara gaz vermiycem art?k rahat ol ...SmileSmileSmile
AdAmIn1i
Rahatladım Ohhhh Sena Seni 1 Kat Daha Sevmeye BaşladımBig Grin
Ara
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Araya girme mod arkada? , ad? san?r?m sena ..h?mm bu arada ad?n? ??rendik ..neysee Ali yle dertle?ece?iz biz , senin kilitleme yetkin yoksa ?z?ld?m buna , neye yetkin var SmileSmile

f?rt?na dalga ge?iosun san?r?m..
bir?ok ?eye yetkim var..
belki ben g?lmek istiyorum.. ne dersin..
siz dertle?in ben aran?za girmiom zaten..
Ara
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:f?rt?na dalga ge?iosun san?r?m..
bir?ok ?eye yetkim var..
belki ben g?lmek istiyorum.. ne dersin..
siz dertle?in ben aran?za girmiom zaten..

Dalga ge?mek de?il ama san?r?m yapmak istedi?imi anlamad?n?z , ke?ke anlayabilseydiniz ... Te?ekk?r bile ederdiniz bana ...neysee

Ben Ali yle dertle?meye devam edecem .. Yetkinize sayg?m sonsuzdur ...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 630 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 368 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 18 Ziyaretçi
  Tarih: 06-30-2024, 10:14 AM