:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yOk kıSs Big Grin ßeLaLıyım ama a$koMa aSıLan oLurSa ßeLaLıyım durduk yere adamın keLLeSini nie uçurCaS Big GrinBig Grin
tmm gıcık aşkımm
Ara
EndLess
heyt dagılın uleyn bogazımı kesceklermıs kanımın son damlasına kadar savasırım yınede teslım olmam:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
hey yawrum hey forumun tüm onLine üyeLeri ßurda Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
piskopatkız
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heyt dagılın uleyn bogazımı kesceklermıs kanımın son damlasına kadar savasırım yınede teslım olmam:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ama ben ettiririm:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hey yawrum hey forumun tüm onLine üyeLeri ßurda Big GrinBig Grin
ohh herkes duysun aşkımızı:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
taße duySun Big GrinBig Grin ((SerSi aßi €sRa tatiLden dönünCe heLwamı yemeye Sende geLSad)) Big GrinTongue
Âh be.
Ara
EndLess
piskopatkız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ben ettiririm:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ıstersenınnız hepınız gelın :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: tek tek olmuyo :yikildim::yikildim::yikildim: ölsem ne farkeder aslı yok yasamısım ne farkederkı SadSadSadSadSad yemınımı bozdum uleyn :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
uLeayNn LeynN LeayNn... Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:taße duySun Big GrinBig Grin ((SerSi aßi €sRa tatiLden dönünCe heLwamı yemeye Sende geLSad)) Big GrinTongue

ayıpsın pc swekrım buyuk zevkle yıcem helvanı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: fıstıklı olsun ama sölede :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:taße duySun Big GrinBig Grin ((SerSi aßi €sRa tatiLden dönünCe heLwamı yemeye Sende geLSad)) Big GrinTongue
:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 06-29-2024, 10:39 PM