:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben
PCKoPaT
aßi yanına da içCek ßi$eLer aLır mıSın Big GrinBig Grin adama ßak Spari$ weryo Big Grin Tongue
Âh be.
Ara
piskopatkız
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıstersenınnız hepınız gelın :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: tek tek olmuyo :yikildim::yikildim::yikildim: ölsem ne farkeder aslı yok yasamısım ne farkederkı SadSadSadSadSad yemınımı bozdum uleyn :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
pes ediyorum hiç bişey yapmıcam
Ara
piskopatkız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßi yanına da içCek ßi$eLer aLır mıSın Big GrinBig Grin adama ßak Spari$ weryo Big Grin Tongue
:yikildim::yikildim::yikildim:
:k::k::k::kk::kk::kk::kk::kk::kk::k::k::k:
Ara
PCKoPaT
Big GrinBig Grin konu aLdı ßa$ını gidioBig Grin 13. Sayfa oLdu

SerSeri aßi gördün mü ßu konu da daıLdı :zafer: Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßi yanına da içCek ßi$eLer aLır mıSın Big GrinBig Grin adama ßak Spari$ weryo Big Grin Tongue

ben kola severım ama gzı alınmıs olcak yanı kapagını ac kolanın bıraz dısarıda beklet öle daha ıyı oluyo:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
piskopatkız
aşkımın sayesinde:k:
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin konu aLdı ßa$ını gidioBig Grin 13. Sayfa oLdu

SerSeri aßi gördün mü ßu konu da daıLdı :zafer: Big GrinBig Grin

zaten bı konuyuda dagıtmasan sasarım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
piskopatkız
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben kola severım ama gzı alınmıs olcak yanı kapagını ac kolanın bıraz dısarıda beklet öle daha ıyı oluyo:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ozaman da kan gibi oluyo
Ara
PCKoPaT
Aman aLLAam ne güSeL a$kom dio Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
piskopatkız
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten bı konuyuda dagıtmasan sasarım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
:Smile:Smile:Smile:Smile:Smile:Smile:Smile:Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 07-02-2024, 12:41 AM