:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
AdAmIn1i
Sena Sana Katılıom Bu Konu Ortalık Malı Oldu Dağılın Leyn Konumdan Big Grin
Ara
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eiii be k?salt?r?z ucundan az?c?k.. Big Grin

Valla bilmem .. ben ?ikayetciyim ..Bana ?ikayetler ba?l???nda konu a?t?rma ...seni ?rnek verrim SmileSmileSmileSmile
p£r!k!z!
:yikildim: :yikildim:
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla bilmem .. ben ?ikayetciyim ..Bana ?ikayetler ba?l???nda konu a?t?rma ...seni ?rnek verrim SmileSmileSmileSmile

heheh k?saltt?m bile sen demeden ..
a? bea korkum yokk ki Big Grin:yikildim:
Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sena Sana Kat?l?om Bu Konu Ortal?k Mal? Oldu Da??l?n Leyn Konumdan Big Grin

hade beahh Big Grin didiozz =((
Ara
Firari Fırtına
ÖLE Olsun hadi perikızı ... Hoş periyede benzemiyon ama neyseee,,

İmzalı peri olsun SmileSmileSmileSmile
Firari Fırtına
avatar282_1.gifYavv bu avatarı görünce üşüyom ben ... Antalyada hava sıcak ve ben kısa kolla hala geziyorum , bu yağmurda neyin nesi ...SmileSmile

Peri elin değmişken avatarıda değiş yahuu SmileSmileSmile

...
CariSmaBoY
Tolga ?zellikle senden ?z?r dilerim ama seni dinleyemeyece?im... Yaz?lanlar ald? ba??n? gitti... Yorumlar?m? zaten haz?rlam??t?m seni bekliyordum.. ?imdi hepsine cvp veriyorum..... Buyruun
CariSmaBoY
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardelen_21 rumuzlu ki?i yak?ndan tan?d???m ve karde?im dedi?im insan?n k?z arkada?? olur. Buraya davet ettim onu forumda bir?eyler payla?s?n diye fakat s?leyman arkada??m?z y?netici yetkisini kullanarak izinsiz olarak kardelen_21 in mail adresini profil bilgisinden al?yor ve msne ekliyor oda yetmezmi? gibi birde zibidi ye veriyor. Tolgaya s?yl?yorum bunu hi? sallam?yor bile nerdeyse, 2 g?nd?r bi sonu? ??kmad? tolgaya g?re. ??kmad?m? yoksa i?ine mi gelmior? Bu hem bana hemde kardelen e yap?lm?? bir sayg?s?zl?kt?r ve bu forumda adaletin i?lemedi?ini a??k?a g?steriyor. Ali forumu niye b?rakt? diyenler ?imdi bir?eyler anlam??t?r art?k. Hadi bakal?m daha neler g?rece?iz merak ediyorum.

?ncelikle ali ?ok ay?p ettin... Kar??nda eski bildi?in s?leyman olmayacak bundan emin ol....

Nese gelelim bu konuya; olay? herkes bilioki bu forumda destek olsun die bi msn adresim var kimsenin ?zeline girmek gibi bi durumum da yok... Ben sizleri memnun etmek i?in 100 den fazla mesaj g?nderen ?yelerin hepsini ekledim... Erkek k?z hi? farketmio.. Hatta banl? ?ah?slar? bile ekledim ki onlar? tekrar kazanal?m die... Bunu gravesen adl? kullan?c?ya da sorabilirsiniz...

Ayr?ca ben kendime yap?lmas?n? istemedi?im bir olay? hi? bi ?ekilde kar?? tarafa yapmam. Yok k?zlarla sohbetmi? yok muhabbetmi? ama?lar?m?n hi? biri bu de?il, zaten beni tan?yan bunlarla i?im olmayaca??n? bilir... L?tfen ali beni kendine benzetme...

Hem bu kardelen_21 kim yaa tan?mad???m etmedi?im ki?iler gelip bana su?lamada bulunuyor... Ayr?ca bu konun muhattab? sen misin karde?im s?yle bu k?z?n erkek arkada?? gelsin de bana konu?sun... (kim oldu?unu biliyorum bu arada)

Benim anlamad???m nerede haks?zl?k yapt???m ben adresi al?p sa?a sola m? da??tm???m... Emin olun da??tsam 1 ki?i ile s?n?rl? kalmaz?d? bu... Ki b?le bir?eyde asla yapmam ki?ili?ime uymuyor... Tan?yan tan?r, sen iyi tan?rd?n ali...

Di?er bi duruma gelirsek, zibidi dedi?iniz ?ah?sla ayn? ortamday?z.. Yeri geliyor ayn? pc yi kullan?yoruz.. Bu durumda msn lerde a??k oluyor... Ben kimsenin aderesini kimseye vermem gelsin babam istesin yinede olmaz derim... Kimseye su? atmak gibi bi huyumda yoktur ama san?r?m msn a??kkken ve ben pc ba??nda yokken bi?iler olmu? olabilir... ?imdi burda ben mi da??tm?? oluyorum.. Sevdi?iniz arkada??na haks?zl?k yapm?? m? oluyorum ali...

Her?eyi bi kenara b?rakt?m neden bana bu konu hakk?nda ?zelden tek bir?ey s?lemediniz onca samimiyetlik varken... Yok anlam?yorum sen ?u an ne yapmaya ?al???yorsun benim ad?m? m? karalamaya...

Yetkilerinin al?nmas?nda b?y?k pay?m var ali... Hatta hepsini ben ald?m galiba.. Bunu sende biliyorsun yoksa bunlara kar?? bi durum mu s?z konusu...

Onu da ge?tim bi forum yapt???n? biliyorum, gider ayak buray? lekeleyip kendine mi ?ekmeye ?al???yorsun burdaki ?yeleri, yaz?k ali yaz?k....

Yapt???n b?t?n g?zellikller i?in t?k ederim... Ama bunu asla unutmam ali...
CariSmaBoY
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz dugusuza biseyler paylasmak eglenmek amaciyla giriyoruz ,g?nl?k hayatimizdaki slklntilari unutmak icin giriyoruz ama ne oluyor burda bile haksizliklarr yapiliyor...
duygusuz forum benim ve bazi arkadaslarim icin ?zeldi ama bu olaylardan sonra artik degil...
tek istegimiz huzurdu ama oda yok artik...
zaten dikkat ediyorumda eski ?yelerde girmiyor artik nedenleri ortada....
ve adminden istegimiz bir an ?nce bu konuyu aydinlatmasidir!!!

Yaz?k ?zg?l senden hayatta beklemezdim... Neymi? s?lesene yap?lan haks?zl?k ne yapm???m ben... Genelleme yap?yorum demi?sin bir sonraki mesaj?nda bu nas?l bi genelleme ?zg?l... Hepiniz ?ok ay?p ettiniz... Unutmam bunu eski dost
CariSmaBoY
MaTRaKiNG Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Burada insanlar ger?ek hayattan uzakla?mak ve bir nevi de?arz olmak i?in bulu?uyorlar ve g?zel arkada?l?klar olu?uyor ... burada yap?lan bu tip olaylar bu radaki arkada?l?k dostluk ve payla??mc? ruhu baltalamaktad?r... bu olay san?r?m ilk kez meydana gelmiyor. yine ne yaz?k ki ali karde?imizin mesaj kutusu baz? kendisini bilmeyen site y?neticileri taraf?ndan kar??t?r?lm?? ve baz? mesajlar silinmi?ti...

Admin bu bunun gibi olaylar? ger?ektele?tiren sorumsuz y?neticelere gerekti?i gibi davranmak zorundad?r... yoksa bu baltalamadan ?ok kan kaybedecektir site... Her ?eyin en ola?an g?zel haline d?nmesi dile?iyle Adminden bir cevap bekliyoruz --sorumsuzca hareket eden bu sorumlu ki?ilerin sorumluklar? devam edecek mi?

Big Grin inan s?ledi?ine g?l?yorum ?mit... Ben mi ?zel mesajlar? silmi?im...
Sen daha tan?m?yorsun beni ki kalk?p bana; eski k?z arkada??na teklif edebilir miyim diyosun... Senin i?in s?leyece?im hi? bir s?z yok... Seni bilen bilir

Ne o ?mit yoksa beni ?ekemiyormusun. Y?netici olman zoruna m? gidiyor... ?stedi?in ?eyi o ?ah?s kabul etmedi mi... ?z?l?yorum sana....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 630 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 368 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 06-27-2024, 10:56 PM