:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Severim-Sevmem !
izmitli_peri
oooo bayılır haydi casper ton ve jeri pembe panter aklıma gelen bunlar baska gelmıo ama severım hala pazar gunlerı sabahları ızlerım Smile Smile peki alttakı maç izlemeyı severmı
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]senin dilin ne söliii....bayılırım....

alttaki teletabileride seviyor...doğrumu söyledim bilmiyom ama ne demek istediğimi anladınız herhal..."teletabis" hani şu çizgi film...tinkivinki var bitaneBig Grin onlar işteBig Grin
[/COLOR]
Ara
AsLı
oo bayılırdım onlara Big GrinBig Grin

alttaki gazete okumayı sever mi Tongue
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]ewt reklam yapmak gibi olmasın fotomaç ve fanatiği çok severimBig Grin

alttaki iddaa hastasıBig Grin
[/COLOR]
Ara
izmitli_peri
yok gardeşim ne anlar ben iddadan ama şunu soleye bılırım ınter milanı 3 0 yener ınter maçı onde goturur Smile Smile
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]oda güsel...banada cevaplicam bişey yazsaydın sevinirdim...Smile

alttaki adnan şenses hayranı...
[/COLOR]
Ara
izmitli_peri
ooo nedemezsın bı kafaları buluyozkı sorma.neden sacların beyazlamıs arkadas sanada benım gıbı cektırenmı var goruyorumkıı hergun meyhanedesın sanada benım gıbı ıctırenmı varrrr.bir zamanlar bende delı gıbı sevdım o bana dert ben ona mutluk verdımyıllardır soruyorum bu soruyu kendıme allahım bu dunyayya ben nıye geldım Smile Smile nasılım ama sarkının sozlerı anlamlı alttakı bana dondurma alırmı Smile Smile donduma vamı donduma
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]neyli istiyon...bu arada yine şarkı söylemeye başladınBig Grin

alttaki beni severmi acaba...
[/COLOR]
Ara
Melek06
oo sevmemmiSmileseverimSmile

alttaki yemek yemegi cok severmişBig Grin
Ara
CaNaT
valla aram pek yok ama yaşamak için tabiki