:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üsttekine Hangi mesLek Gider? xD
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:diyetisyene gelenlerle ilgilenirsin işte Big GrinBig Grin onlarda hasta sayılır Big Grin
Big GrinBig Grin sndende eii kasap olur hee Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin sndende eii kasap olur hee Big Grin

senden de kuaför Big Grin bak ii bişey söyledim Big GrinBig Grin birimiz et birimiz saçları dograrırzBig Grin
Ara
duyqushh
sendende haber spikerii Big Grin çok konuşuolar yarım saat susmuolar yha aynı sn işte Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sendende haber spikerii Big Grin çok konuşuolar yarım saat susmuolar yha aynı sn işte Big Grin

Big GrinBig Grin sende spor eleştirmenleri war ya Big Grin bi hakemi eleştirirler bi oyuncuları aynıı sen işte Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin sende spor eleştirmenleri war ya Big Grin bi hakemi eleştirirler bi oyuncuları aynıı sen işte Big Grin

sndende Bodyguard Big Grin sevqiLinin korumaLıgını yaparsınn Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sndende Bodyguard Big Grin sevqiLinin korumaLıgını yaparsınn Big Grin

senden de aşçı olur Big GrinBig Grin sewgiline gül gibi bakarsın Big GrinBig Grin habire kilo alır Big Grin:d
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senden de aşçı olur Big GrinBig Grin sewgiline gül gibi bakarsın Big GrinBig Grin habire kilo alır Big Grin:d

yok hayırr bn göbekLi sevqiLi istemiommm ztn benimkide sırf bnm korkum yüzünden kilosuna dikkat etmeye çalışıoo Big Grin arkadaşlarına olum kilo almamam lasımm yoksa duygu bni terk eder dioo :yikildim: şaka filan bi yana bn onu azcık qöbeklide severim ama çok almasın istemem Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok hayırr bn göbekLi sevqiLi istemiommm ztn benimkide sırf bnm korkum yüzünden kilosuna dikkat etmeye çalışıoo Big Grin arkadaşlarına olum kilo almamam lasımm yoksa duygu bni terk eder dioo :yikildim: şaka filan bi yana bn onu azcık qöbeklide severim ama çok almasın istemem Big Grin

Big Grin her kızın içinde ascık bi göbekli erkek sewgisi war galiba :yikildim: ne cok korkutmuşsun cocgu be Big Grin bırak arada yesin istedigini Big Grin diken üstünde yemk yiodur zawallı Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin her kızın içinde ascık bi göbekli erkek sewgisi war galiba :yikildim: ne cok korkutmuşsun cocgu be Big Grin bırak arada yesin istedigini Big Grin diken üstünde yemk yiodur zawallı Big Grin

ama baLımm bn onu her haLyLe severim şimdiki formu süperr bide spor salonuna qidio azcıkta kas yapmış qöqüs kası fiLan süper olmuşş Confusedmiley17:Confusedmiley17: dedim buu haLin çokk eii kiLo aLma tamammı aşkım dedim tmm dedi Big Grin ama arada kaçamak yaptırıom tabe Big Grin yha kendi ellerimle hazırlarım yada bi resturanta qideris kaçamak yaparıs Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama baLımm bn onu her haLyLe severim şimdiki formu süperr bide spor salonuna qidio azcıkta kas yapmış qöqüs kası fiLan süper olmuşş Confusedmiley17:Confusedmiley17: dedim buu haLin çokk eii kiLo aLma tamammı aşkım dedim tmm dedi Big Grin ama arada kaçamak yaptırıom tabe Big Grin yha kendi ellerimle hazırlarım yada bi resturanta qideris kaçamak yaparıs Big Grin

siz kızlar war ya işiniz cok ii biliosunuz allah gazabınızdan korusun bizi Big Grin baksna hem her haliyle sewerim diosun hemde böle kal dioun Big Grin tek başına yedirmiosun tabi beraber alıosunuz dme kiloları Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En çok hangi üye dikkatinizi çekiyor??? _kardelen_ 7,501 141,598 04-05-2022, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: wildfang
  kalbiniz hangi durumda..? BiRiciGim 182 8,092 05-07-2021, Saat: 03:44 PM
Son Yorum: badelie
  öLecek olusan üsttekine ne bırakırdın ? bebiS 486 8,129 03-23-2021, Saat: 02:47 PM
  Bu Şarkıcının Hangi Şarkısını Seviyorsun Beyaz 17 1,348 03-22-2021, Saat: 07:44 PM
  Evet arkadaşlar sitemizde en çok hangi üyeyle tanışmak isterdiniz.... rocker_nergiz 181 8,305 03-20-2015, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 07-02-2024, 07:26 AM