:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz aiLesi ! . . . (:
MasumSerseri
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kardeşim önemli olan 25 kişi değil,kim gelebiliyosa zaten gelecek bu sayı 3 olur 5 olur hiç problem değil...

Sen yeni olduğun için aramızdaki sıkı arkadaşlıkları bilmiyosun ve bu durumda duygusuzdakilerin gaz'la çalışmadığını böylelikle anlamış olursun WinkWinkWink

iddaa etmene gerek yok kimsenin kaç kişi olacağı konusundada bir iddaası yok sen bak keyfine takıl kafana göre biz işimizi biliriz WinkWinkWink

bu siteyi kız arkadaşım sayesinde tanıdım ve sizleri çok seviyor o yüzden sizin aranıza katılmak tanışmak isterim ağustos ayında askere gidecegim kısmet olur da erken buluşur sanız aranıza katılmak isterim
Ara
ceylan gözlü1
Ne güzel bende gelmeyi çok istiyorum ama şartlar el vermiyo burda olsa gelebilmek için herşeyi yapardım ama istanbulda olunca sorun oluyo hemde bizimkiler sorun çıkartır pffffffSadSadSad
Ara
ceylan gözlü1
Var mı kocaeliden buluşmaya gidecek olan?????
Neeennn adem beni almaya gellll Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Ayıpsın ... Onlar İstanbulda yapsın buluşmayı, biz seninle Kocaelide yapalım başbaşaBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Buluşma noktası tam olarak nerede Leyla'm ?

Smile
Ara
ÐŽeşaren
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SadSad siz buluşunnnnSad bide eylülde bi buluşma yapın... tatil dönüşü olsun oda Sad o zaman bende gelimSadSad

Oy oy, kıyamam.

Haftaya seninleyim kıymığım Confusedmiley17:

mucuks
Ara
€BeRimSin
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oy oy, kıyamam.

Haftaya seninleyim kıymığım Confusedmiley17:

mucuks

Siz bensiz buluşun damam mı Sad
aMyLee
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Buluşma noktası tam olarak nerede Leyla'm ?

Smile

meLeim sen beLirLe biz sana uyaLımm (: oLmazmı biz heryere geLirikk Tongue

ercan ' La oLmazsa akşamLein konusurum ben timam (: ayarLıyaLım artıkın vakit yakLaşdı :$
Ara
aMyLee
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Siz bensiz buluşun damam mı Sad

geLmicekmisinn ? Sad:
Ara
ÐŽeşaren
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Siz bensiz buluşun damam mı Sad

Aşk olsun, biz senle buluşmayacaz mı zaten Smile

aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geLmicekmisinn ? Sad:

€zberimsin gelecek meleğim, кıумıк ile ayriyetten buluşacağım için öyle söyledi Smile)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1.Duygusuz-En Se?meLeri in_love_girl 23 2,149 04-06-2022, Saat: 04:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz'da €n ?ok KimL€ Tan??maK ?st€rdiniz... €BeRimSin 52 2,514 04-06-2022, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz'un diğer forumlardan farkı (: MeLeksi 8 649 02-19-2011, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: DummeN
  Tv hastası çocuğa ailesi bakın ne yaptı? CaNaT 6 460 08-26-2009, Saat: 05:42 PM
Son Yorum: Seyduna
  Duygusuz.com ve Biz ... €BeRimSin 15 821 12-17-2008, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: beyzarda.38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 07-01-2024, 01:20 AM