:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
CariSmaBoY
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:INSAN denen mahluk! boyled?r ?ste...
zaman ve mekan neres? olursa olsun, bell? eder kend?n?

S?z?ne kat?l?yorum karde?im.... Ama beni tan?m?yorsun...
isyanbitmez
BU KONUYU SAKIN K?L?TLEMEY?N. O KADAR K???Y? RENC?DE ETT?N?Z K?? ARTIK HAKKINIZ YOK........

CariSmaBoY
kardelen_21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:admin olmas? herkesi izinsiz eklemek anlam?na gelmes ve en yak?n kankas?na da??tmas?na....sonu?ta ne bi ?zele gelip nede toplu bi konu?ma ger?ekle?miyor...adres al?n?yor ve ekleniyor.kimse silah zoruyla eklemiyor ama kimsede almak zorunda deil kim olursa olsun..bu sayg?s?zl?kt?r..

Erkek arkada??nla tart??m?? olabilirsin... Ama kendini aklamak i?in kimseye iftira atma ad?n her neyse... Sana ?zel bi durum yok ben banl? ?ah?slar? bile ekledim... Hem hi? bi k?zla da i?im olmaz kald? ki s?rf seninle ilgilenip adresini al?m ve hatta da??tay?m... ?nsana iftira atmak kolay ama sonra bunun alt?ndan ??kmaz zor karde?im...

Ben senin adresini ?zellikle mi ki?i listeme eklemdim kimsin onu bile bilmiyorum... Erkek arkada??n yazsayd? inan daha makbul gecerdi. en az?ndan beni tan?yan biri.. Ad?m? nerden biliyorsun s?lesene... Bu g?ne kadar kimseye sark?nt?l?k etmedim aksine tam tersi bile oldu ben bunu size s?l?yormuyum...

Hatta ?le bi duruma gelio ki onlarla konu?mad???m i?in bana k?z?yorlard?.. Kimseyle sohbet etmeye merakl? de?ilim amac?m destektir... Bast?ra bast?ra s?l?yorum ki?i listemde 100 den fazla mesj g?nderen b?t?n ?yeler mevcut... Tabiki kabul eden etmeyen var... Herneysee...
CariSmaBoY
MaTRaKiNG Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?iddet ve hiddet ancak k?stahl??a neden olur. fark yapmas?n arkada??m zaten bizim de dile?imiz bu, buras? akl?m?zda kalan en g?zel ?ekilde devam etsin istiyoruz...sen ?u ?ekilde konu?aca??na arkam?zdan su d?ksen daha makbul olurdu

?u k?st?hl?k kelimesi ?mit... Dikkat et kim kulland???n c?mleyi yap?o....
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?LE Olsun hadi perik?z? ... Ho? periyede benzemiyon ama neyseee,,

?mzal? peri olsun SmileSmileSmileSmile

ana nedenmi? oo Big Grin neyim peri deilmi? bee sadece sihirim yok k?sa s?reli?inee o kadar.. avatar guzel kals??n Big Grin
Ara
CariSmaBoY
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?zg?l Baz? ?eyler ?nsanlar?n Kararlar?n? Ani Bir ?ekilde Etkiliyor. Msndeyiz Ba?ka Yerede Ta??n?caz K?smetse Smile

S?lesene ali bu ne demek oluyor... Senin yapt???n arkada??n? savunmak m? yoksa :: Duygusuz.com lekeleyip kendi forumuna ta??mak m?... Forum a?t???n? biliyorum.. Ta??nca??n?z yer yapt??n forum olmas?n... Yaz?k be ali... Bu ?ekilde reklam yapma bence
PunisheR
sülo sana da sölemiştim burda da yazıyorum..senin msni eklemene tek kelime etmedim şimdiye kadar..ama evrenin eklediğini dudugumda çıldırdım..

senin ii niyetinden şüphe etSem ilk anda bozuşurduk senle de..

"Kimseye suç atmak gibi bi huyumda yoktur ama sanırım msn açıkkken ve ben pc başında yokken bişiler olmuş olabilir... "

sen habersiz aldı diyorsan senle ilgili sorunum kalmamamıştır..evren her ne kadar sülonun haberi var diyorsa da ben bu konuda sana inanıyorum..

benim bu konudaki muhattabım artık evrendir..

bu konuya muhattab olan 2 kişi var artık..biri ben diğeri de evren..bu iki kişi haricinde (özellikle geyik muhabbeti olarak) msj görmek istemiyorum..
Ara
Firari Fırtına
Şiirler çok güzel , yüreğinize sağlık ...

Geyik muhabbeti yapmıyoruz , sanırım beni kastettiniz ..Gidin derdiniz kimleyse onla uğraşınız , ben istediğim her alana yorum yaparım ilgisiz yada ilgili ..

Siz işinize bakın bende işime bakarım ..ok

Sevg ...
CariSmaBoY
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ncelikle kardelen_21 k?z arkada??m..bunu belirtmeliyim..ki buna ra?men konu uzamas?n diye yorum yapmayacakt?m..

ancak ;

burda sormam gereken bir soru var s?loya..

tan?mad???n bir ki?inin msnini ne ama?la ekliyorsun?

?nan ?zcan bu konuyu ilk ba?ta senin a?man gerekirdi... B?le prim yapmak i?in baz?lar?n a?mamas? laz?md?... nese olan oldu konu iyice sarpa sard?.. ben sana ?zelden durumu anlatt?m.. istedi?in zaman yine de anlat?r?m... ama hala ?u noktada tek beyinsiniz... BEN BU FORUMDA BANLI BANSIZ 100 DEN FAZLA MSJ G?NDEREN HERK?S? EKLED?M... BU SAYEDE BANLI B? ?YEY? FORUMA TEKRAR KAZANDIRDIMM.. BEN?M SEN?N KIZ ARKADI?NLA ?LG?L? H?? B? D?YOGUM OLMAMI?TIR... ZATEN B?L?RS?NK? BEN SOHBET AMA?LI DA YAPMIYORM BUNU... SOHBET ETMEK ?STEYENLERLE SOHBET ETM?YORUM ADAM AKILLI YAA...

NESE ?STED???N B?R?EY VAR MI ?
Firari Fırtına
İsyanbitmez doğru söylüyor , Kilit atamassınız artık bu konuya zaten , kırılan kırıldı , üzülen üzüldü ..

Eminim herşey boşaa...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 630 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 368 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 06-27-2024, 10:55 PM