:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üsttekine Hangi mesLek Gider? xD
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siz kızlar war ya işiniz cok ii biliosunuz allah gazabınızdan korusun bizi Big Grin baksna hem her haliyle sewerim diosun hemde böle kal dioun Big Grin tek başına yedirmiosun tabi beraber alıosunuz dme kiloları Big GrinBig Grin

şimdi bebeğim tabikide beraber yicez ve beraber alcaz kiloları Big Grin hayat müşterektir Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şimdi bebeğim tabikide beraber yicez ve beraber alcaz kiloları Big Grin hayat müşterektir Big Grin

ama o formunu korumak için herşeyden mahrum kalırken müşterek deil dme Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama o formunu korumak için herşeyden mahrum kalırken müşterek deil dme Big Grin

sevqilisi için bunları yapmışş azmıı Sad bn zayıftım oo bana azcık kilo şöle bir kaç kilo al dedi aldım Big Grin bn onun istediğini yapıom ama Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevqilisi için bunları yapmışş azmıı Sad bn zayıftım oo bana azcık kilo şöle bir kaç kilo al dedi aldım Big Grin bn onun istediğini yapıom ama Big Grin

cocuk senden kolay bişey istemiş ama senin istediklerine bak Big Grin buarada konuyu nerden nereye çektik hee Big Grin hep senin yüzünden Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cocuk senden kolay bişey istemiş ama senin istediklerine bak Big Grin buarada konuyu nerden nereye çektik hee Big Grin hep senin yüzünden Big Grin
baq baq bide bana suçç atıoo asLında snin yüzünden bu kadar çok çenen olmasaydı konuda bu kadar çok uzamazdı Big Grin Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baq baq bide bana suçç atıoo asLında snin yüzünden bu kadar çok çenen olmasaydı konuda bu kadar çok uzamazdı Big Grin Big Grin

benim çenem olmasaydıda senin canın sıkılırdı ama :pisik: hıh
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim çenem olmasaydıda senin canın sıkılırdı ama :pisik: hıh

oyyy oyyy tmm sözüm qeriii TongueTongue Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyy oyyy tmm sözüm qeriii TongueTongue Big Grin

bu lafıda senden duydum yaa artık ölsemde gam yemem muhalefetBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu lafıda senden duydum yaa artık ölsemde gam yemem muhalefetBig Grin

bnce oo kadar sevinme her zaman bu kadar eii oLmam bunu biLesin Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnce oo kadar sevinme her zaman bu kadar eii oLmam bunu biLesin Big Grin

onu zaten adım gibi ibliorum o yüzdne o fırsatı degerlendirdim yaa Big Grin hemen böle bi mutlu oldum Big Grin geçici ya ondan Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En çok hangi üye dikkatinizi çekiyor??? _kardelen_ 7,501 141,603 04-05-2022, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: wildfang
  kalbiniz hangi durumda..? BiRiciGim 182 8,101 05-07-2021, Saat: 03:44 PM
Son Yorum: badelie
  öLecek olusan üsttekine ne bırakırdın ? bebiS 486 8,136 03-23-2021, Saat: 02:47 PM
  Bu Şarkıcının Hangi Şarkısını Seviyorsun Beyaz 17 1,350 03-22-2021, Saat: 07:44 PM
  Evet arkadaşlar sitemizde en çok hangi üyeyle tanışmak isterdiniz.... rocker_nergiz 181 8,312 03-20-2015, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 07-04-2024, 08:05 AM