:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üsttekine Hangi mesLek Gider? xD
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu zaten adım gibi ibliorum o yüzdne o fırsatı degerlendirdim yaa Big Grin hemen böle bi mutlu oldum Big Grin geçici ya ondan Big GrinBig Grin
Big Grin harbi yha konu nerden nereye qeLdi Big Grin puu bizeee Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin harbi yha konu nerden nereye qeLdi Big Grin puu bizeee Big Grin

Big GrinBig Grin bencede bi baslıga bi baktım bide yazdıklarımıza Big Grin meslekler klmayınca knuyu koparmışız :d
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin bencede bi baslıga bi baktım bide yazdıklarımıza Big Grin meslekler klmayınca knuyu koparmışız :d

haklısın bütün akla qalabilcek meslekleri biz yazmışız düşünsene millet oyunda oynayamayacaktı yasıkkk Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın bütün akla qalabilcek meslekleri biz yazmışız düşünsene millet oyunda oynayamayacaktı yasıkkk Big Grin

Big GrinBig Grin çenemiz insanların oyunlarınıda engelledi gördün mü Big Grin cok konuştun cok konuştuk Tongue
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin çenemiz insanların oyunlarınıda engelledi gördün mü Big Grin cok konuştun cok konuştuk Tongue

o zaman buraya daha bişe yazmayalım baLım Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zaman buraya daha bişe yazmayalım baLım Big Grin

tamamdır hayatım artık buraya yazmayalım Big Grin bu sondu hıh küstük bu sayfaya Big Grin giderkende :pisik: pışık yapasım geldi Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamamdır hayatım artık buraya yazmayalım Big Grin bu sondu hıh küstük bu sayfaya Big Grin giderkende :pisik: pışık yapasım geldi Big Grin
:yikildim::yikildim:deLi çocuq noLcaq Big Grin Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:deLi çocuq noLcaq Big Grin Big Grin

saol hayatımm Big Grin ne kadr düşük çeneliyim yaa Big Grin cewap wermeden dramıorum Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol hayatımm Big Grin ne kadr düşük çeneliyim yaa Big Grin cewap wermeden dramıorum Big Grin

aynıı bn : Big Grin hade hayatım biz yuvamıza ( canı sıkılanlar ) qideLim tut eLimden Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynıı bn : Big Grin hade hayatım biz yuvamıza ( canı sıkılanlar ) qideLim tut eLimden Big Grin

:kucak:tuttum hayatımm hadi gidelim bu akşam orda konaklayalım yarn bakarız baska yerler Big Grin hadi gittik artık Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En çok hangi üye dikkatinizi çekiyor??? _kardelen_ 7,501 141,603 04-05-2022, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: wildfang
  kalbiniz hangi durumda..? BiRiciGim 182 8,101 05-07-2021, Saat: 03:44 PM
Son Yorum: badelie
  öLecek olusan üsttekine ne bırakırdın ? bebiS 486 8,136 03-23-2021, Saat: 02:47 PM
  Bu Şarkıcının Hangi Şarkısını Seviyorsun Beyaz 17 1,350 03-22-2021, Saat: 07:44 PM
  Evet arkadaşlar sitemizde en çok hangi üyeyle tanışmak isterdiniz.... rocker_nergiz 181 8,312 03-20-2015, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 07-04-2024, 08:51 AM