:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ewet sitemizde en çok kıme Gıcık oluyorsun??...
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm canım emrın olur SadSadSad:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Kartal varyaBig Grin Krize girdim senin yüzündenBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
aMyLee
yha bn gitmiom biyeree tmm mı acıkmadımmmm hih uyus serserii

yılmaz bnde öLe sabahtan beri bizi bi görsennnn Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Kartal varyaBig Grin Krize girdim senin yüzündenBig GrinBig GrinBig Grin

yaw abı sorma oluyom burda gulmekten

hem bu daha nedır bee s en bı barıstır ben san akendı ellerımle börekler acacam :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha bn gitmiom biyeree tmm mı acıkmadımmmm hih uyus serserii

yılmaz bnde öLe sabahtan beri bizi bi görsennnn Big GrinBig GrinBig Grin

Big GrinBig GrinBig GrinYüzünden gülümsemeler hiç eksik olmasın yaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw abı sorma oluyom burda gulmekten

hem bu daha nedır bee s en bı barıstır ben san akendı ellerımle börekler acacam :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Peynirli lütfenBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinİnşallah yaBig GrinNe diyeyimBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peynirli lütfenBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinİnşallah yaBig GrinNe diyeyimBig GrinBig Grin

yaw abı ıste peynırlı borek sana feda olsun be :yikildim::yikildim: pastane 10 dakıak uzaklıkta :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw abı ıste peynırlı borek sana feda olsun be :yikildim::yikildim: pastane 10 dakıak uzaklıkta :yikildim::yikildim::yikildim:

Kendi ellerimle yapacağım demiştinConfusedmiley18:Confusedmiley18::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
aMyLee
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw abı ıste peynırlı borek sana feda olsun be :yikildim::yikildim: pastane 10 dakıak uzaklıkta :yikildim::yikildim::yikildim:

yha bnimkide kıymaLı oLsnn Lütfennnn

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
aMyLee
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendi ellerimle yapacağım demiştinConfusedmiley18:Confusedmiley18::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

bn sana yaparım yha sn bırak onuu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendi ellerimle yapacağım demiştinConfusedmiley18:Confusedmiley18::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

sankı pastaneden alsam anlıcan pastaneden alındıgını :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 54,158 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Buket GüL Olsaydı Sitede Kime Vermek isterdiniz? €BeRimSin 850 18,041 04-02-2022, Saat: 03:19 AM
Son Yorum: wildfang
  en son kime ne hediyesi aldın hıııı df1984 47 3,724 05-07-2021, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn..... GCLRNFNS 1,170 21,213 11-04-2015, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: acemhe
  Evet arkadaşlar sitemizde en çok hangi üyeyle tanışmak isterdiniz.... rocker_nergiz 181 8,305 03-20-2015, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 07-01-2024, 10:46 AM