:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ewet sitemizde en çok kıme Gıcık oluyorsun??...
EndLess
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha bnimkide kıymaLı oLsnn Lütfennnn

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

sana yok sen kazana dustun :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
aMyLee
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana yok sen kazana dustun :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

:pisik:

bak haLa burdayım ama Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bn sana yaparım yha sn bırak onuu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

demek taktık savasıyorsun haa :yikildim::yikildim: erkegın kalbıne gıden yol mıdesınden gecer kural9ını uyguluyosun haa:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: görursun sen
:yikildim::yikildim:

yargıc kuzu sısı yapım mı sana canım :yikildim::yikildim:bol yaglı canım
Ara
YARGIÇ
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bn sana yaparım yha sn bırak onuu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sersicim bak canımBig GrinBig GrinÖrnek al tamam peynirliBig GrinAz yağlı olsunBig GrinBig Grin
Ara
aMyLee
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demek taktık savasıyorsun haa :yikildim::yikildim: erkegın kalbıne gıden yol mıdesınden gecer kural9ını uyguluyosun haa:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: görursun sen

yargıc kuzu sısı yapım mı sana canım :yikildim::yikildim:bol yaglı canım

vayhhhh

bnde köfte yaparımm hih :pisik:
Ara
adyge55
e hadi bende patatesli isteyimde tam olsun bari Big Grin
Ara
adyge55
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vayhhhh

bnde köfte yaparımm hih :pisik:

inegölmü tekirdağmı Big Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sersicim bak canımBig GrinBig GrinÖrnek al tamam peynirliBig GrinAz yağlı olsunBig GrinBig Grin

mazeretım var asıgım ben :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
aMyLee
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sersicim bak canımBig GrinBig GrinÖrnek al tamam peynirliBig GrinAz yağlı olsunBig GrinBig Grin

sn iste yeter kii

hemen yapımm bn

serseri cnm noLdu sana

sanda yapım istersnn boL kıymaLı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
aMyLee
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mazeretım var asıgım ben :yikildim::yikildim::yikildim:

kim ki o şansız kızz Big GrinBig GrinBig Grin

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 54,151 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Buket GüL Olsaydı Sitede Kime Vermek isterdiniz? €BeRimSin 850 18,016 04-02-2022, Saat: 03:19 AM
Son Yorum: wildfang
  en son kime ne hediyesi aldın hıııı df1984 47 3,714 05-07-2021, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn..... GCLRNFNS 1,170 21,038 11-04-2015, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: acemhe
  Evet arkadaşlar sitemizde en çok hangi üyeyle tanışmak isterdiniz.... rocker_nergiz 181 8,304 03-20-2015, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-29-2024, 07:17 AM