:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sen olmazssan
(¯`•._ αѕιρяєη
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heyttttty be abla beeeee
sen olmasan benim 3. ablam olmuyacaktı Sad

aslan kardesim benim sen olmasan benim 3. erkek kardesim olmuycakti iyiki varsin canimsin hem sen olmasan bana en kotu gunlerimde kim destek olacakti :'( hatirliosun demi o gunleri beraber astik saolasin canim kardesim benim Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ondan sonra yemek falan yıyemıyım olemı tutugum altın olmasın ya o olmaz Big GrinBig GrinBig Grin dedım ya sana altta kalmayı sevmem dıye Big GrinBig GrinBig Grin ona saySmile
allah nediyim Big Grin sen olmasan ben asla birisinin tuttugunun altin olmasini istemeyecegini bilmeyecektim Big Grin KIRK YIL CABALASAM AYNI CUMLEYI BIDAHA KURAMAM Big Grin
Ara
piko
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah nediyim Big Grin sen olmasan ben asla birisinin tuttugunun altin olmasini istemeyecegini bilmeyecektim Big Grin KIRK YIL CABALASAM AYNI CUMLEYI BIDAHA KURAMAM Big Grin
sen olmasan ben gece gece kımınle konusacagım ama Big GrinBig Grin
kıme tsk edecegım
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya benim bi msj bulmam lazim cok ozledigimi bildirecek bide cok dokunakli olacak sen olmasam kim bana yardim edecekti bu msji bulmamda (edecen demi ) :yikildim:
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslan kardesim benim sen olmasan benim 3. erkek kardesim olmuycakti iyiki varsin canimsin hem sen olmasan bana en kotu gunlerimde kim destek olacakti :'( hatirliosun demi o gunleri beraber astik saolasin canim kardesim benim Smile
hatırlamam mı ablam hatırlatmak istemem ama Smile
geçti o günler gelecek daha bi güzel reklam kampanyası gibi oldu Big Grin
sen olmasan kimle ben aşk meşk konularını konuşacaktım
Ara
piko
o zaman bak vereyım sana uyarsa eyer kendı sıırım de sana uyarlıyım barıBig Grin

gıttın
ne bırkez aradın nede sordun
bır anda bu yuregıyıkıpta gıttın
ugruna dunyaları veren bu kadını
bır anda kalbınden vurupta gıttın

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
yav delimisin cocukla ayrilmadik evine gitti yarin gelecek Big Grin sende duynada nisani attim sanar Big Grin
bole sevgi ozlem msji istiom ben :yikildim:

gokhanim valla guzel konustum ablam sen olmasan ben derdimi kime dokecektimSmile
Ara
AfrâsyâB
abla hüzünlenme de şimdi du gülelim
sen olmasan bana kim 300 euro borç vericek Big GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Big Grin gokhan 300 € kurban olsun sana veririm tabide sen olmasan kim benim dugunumde en kalinindan adana burma bilezik takacak Big Grin
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin gokhan 300 € kurban olsun sana veririm tabide sen olmasan kim benim dugunumde en kalinindan adana burma bilezik takacak Big Grin
ahahahah kayserili değilmi hepsi aynı Big GrinBig GrinBig Grin
adana burmasını benbi adana kebap taksam olmaz mı Big Grin
sen olmasan iyi ki varsın ya Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 55 Ziyaretçi
  Tarih: 07-02-2024, 12:04 AM