:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şuan Nerde Olmak İsterdin ???
CaNaT
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tmm €rCaN g€L yhA ... yaNıMıZdA €rk€K oLMaSı h€R AçIdAn İyİ oLuR Smile

eh aklın yolu birdir tabi sağol Big Grin doğruyu nihayet görebildin ben gelirim sizinle Smile
bırakmam sizi Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sizi zaptetmeye çalışıyorum sende eğlence merkezi diosun yaw olmaz
oturun sahilde çekirdek çitletin Big GrinBig GrinBig Grin

yok beni bol bol oynamam gerekiyo oturup çekirdek çıtlatamam ben erkekler taklılması lazım peşimeBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok beni bol bol oynamam gerekiyo oturup çekirdek çıtlatamam ben erkekler taklılması lazım peşimeBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ehhh yuh artık o zaman Big Grin Big Grin
Ara
speedy_girl
yOq JnM N€ €RK€ğİ yHa TaKıLmasIn OnLAr ... €rCaN oLsUn ßULuNSuN yaNImIZdA NoLuR noLmaz Smile Smile Smile ߀n ßoL ßOL ÇiKoLAta İSt€RiM €rCaN Smile
Ara
HIÇKIRIK
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehhh yuh artık o zaman Big Grin Big Grin

evet abi beni çekebilceksen gelBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin::yikildim:
Ara
CaNaT
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yOq JnM N€ €RK€ğİ yHa TaKıLmasIn OnLAr ... €rCaN oLsUn ßULuNSuN yaNImIZdA NoLuR noLmaz Smile Smile Smile ߀n ßoL ßOL ÇiKoLAta İSt€RiM €rCaN Smile

olmaz formunu koruman lazım çikolata sakıncalı sana diet bisküvi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmaz formunu koruman lazım çikolata sakıncalı sana diet bisküvi Big GrinBig GrinBig Grin

:kop: N€ dİY€t ßiSkÜvİSİ YhA n€ TAdI VaR N€ tUZu oNuN ... 53 kİlOuM ߀N ... :hihi
Ara
MaNeSiA
ben sıcak bi yerde olcamBig Grin
Ara
piko
canımdan cok sevdıgım askımın yanında olmak ısterdımSad
Ara
cilghin
bursada ewmde olmk isterdm :S

15 dk net hkkım vr kfedeim cnm skılıoSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞuAn HaNgİİ $aRkIyII dİnLiYoRsUnNN ?? cik_cik 9 538 04-10-2022, Saat: 01:00 PM
Son Yorum: wildfang
  şirin(smurfs) olmak isteyen beri gelsin EYVALLAH 32 1,435 04-10-2022, Saat: 04:23 AM
  şuan cebinizde kaç para war ?? lover 40 1,780 04-09-2022, Saat: 02:33 PM
  Şuan Ne YiYorSun....? €BeRimSin 152 7,627 04-09-2022, Saat: 02:08 AM
  Şuan Ne Dinliyorsunuz ? Firari Fırtına 7,540 135,981 04-04-2022, Saat: 03:48 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 07-01-2024, 09:38 PM