:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu isim senin neyin oluyor?
mhanyaxx
arkadaşım...

ceyla?
Ara
xsearchgirl
tanımıorum
uur
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
uur die birini tanimiorumda ugur die bi arkadasim var

Selim?
Ara
xsearchgirl
ben uur dıorum uur dıe tanımıorsan tanımıorum de gec Wink selım tanımıorım fatma
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
FAtma arkadasim Wink)
arti ne diip demiycegimi senden ogrencek deilim Wink
Veysel???
Ara
xsearchgirl
bnden ogern dıe demedım benım yasıma laf solemeye haqqın yoq ıstedgım gıbı ıstedgım sekılde yasarım buda senı ılgılendırmes Wink

tnımıorum

sewda
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yaw bise diycem simdi tartisma cikcak ben senin yazin hakkinda yorum yapmadim ama uur die bise bilmiorm ugur var dedim okadar sinirimi bozma ltfn yorumda yapma yazdiklarima kisa kes Wink
Sevdayida tanimam
Veli?
Ara
xsearchgirl
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw bise diycem simdi tartisma cikcak ben senin yazin hakkinda yorum yapmadim ama uur die bise bilmiorm ugur var dedim okadar sinirimi bozma ltfn yorumda yapma yazdiklarima kisa kes Wink
Sevdayida tanimam
Veli?
bence sen cenenı kapa daha ıı olur ne dıecegımı sendn ıı bılıorum sende benım yasılarıma yorum yapma tmm mı tanıorsan tanıorum de tanımıorsan tanımıorum de gec ılla bsy yasma baska ısın yoqmu snn kısım alla alla yasma benle ılgılı bsy Angry

tanımıorum

yasemın
Ara
mhanyaxx
pişttt heyy ne oluyor yaw :S

yasemin halam

Celil?
Ara
xsearchgirl
tanımıorum nurcan
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu isim senin neyin oluyor tatlı_cadı 792 16,580 04-10-2022, Saat: 04:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 10,283 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  Bu Isim Senin Neyin Oluyor....... GCLRNFNS 8,797 122,633 05-31-2021, Saat: 08:37 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  ***İsmin sonharfinden karşı cinsten İsim *** mhanyaxx 839 14,552 11-16-2015, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: baglamaci
  Isim - Sehir :) ѕαкℓı@мѕı@η 405 11,284 10-22-2015, Saat: 08:34 AM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 19 Ziyaretçi
  Tarih: 06-29-2024, 09:56 PM