:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn.....
GCLRNFNS
vurunn harbidenn ya nedirrr bu yaaaaaaa.....Confusedmiley17:Confusedmiley17:

nedir bu başımısdaki felaket
kırk yıldır sefalette bu millet
alın bunu götürün burdan bi zahmet
biz yandık başlkaları yanmasınn allahım bizi affettttttt........:yikildim::yikildim::yikildim:

ne dörtlük yasarmışım beee yaa kim ki bu bide buna dörtlük yasıyozz abi yaaa.....Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Ah PcKo vah PcKoBig GrinSen bu hallere düşecek adammıydın biraderBig GrinBig GrinErkek adamsın amaBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkese benden meşe odunu canınız sıkıldıkça PcKopatın kafasına vurunBig GrinBig Grin

abii bunu meşe kesmess kavak lasımm yafff....Big GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
heuheuheuehuehuehueh

PCKOPATA KARŞI KUTSAL İTTİFAK Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ya bu arada bu hala yaşıyor kaç canın daha kaldı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ah PcKo vah PcKoBig GrinSen bu hallere düşecek adammıydın biraderBig GrinBig GrinErkek adamsın amaBig GrinBig Grin

ya bi böle diye diyee duygulasuzzz kaldıııııı be abiiii

gündüzleri bi ercanımızz var onla ugraşıp duruyomuzzz buu pckopatt denilennnn hayvan eti yemişşşş........:yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ah PcKo vah PcKoBig GrinSen bu hallere düşecek adammıydın biraderBig GrinBig GrinErkek adamsın amaBig GrinBig Grin
aßi yhaw AnnamıoSunuS ߀ni harßy harßy ßa$ım ßeLaya giryo Big Grin kıSLArdan aLamıom ßa$ımı Big GrinBig Grin waLa ßiLa kıZım Big Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bi böle diye diyee duygulasuzzz kaldıııııı be abiiii

gündüzleri bi ercanımızz var onla ugraşıp duruyomuzzz buu pckopatt denilennnn hayvan eti yemişşşş........:yikildim::yikildim:
hiç de ßiLe o ßenLen uqra$ıo Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heuheuheuehuehuehueh

PCKOPATA KARŞI KUTSAL İTTİFAK Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ya bu arada bu hala yaşıyor kaç canın daha kaldı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
kaç Canım kaLdıını SayCam ama Saymayı ßiLmiom ki ahhahaBig Grin
Âh be.
Ara
CReATuRE
ben öğretirim yeterki sen kaç canın kaldığı söle bize Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ne erkek bea kız bırakmadı forumda:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

haşin ve gaddar erkeğim benim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
PCKoPaT
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben öğretirim yeterki sen kaç canın kaldığı söle bize Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ne erkek bea kız bırakmadı forumda:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

haşin ve gaddar erkeğim benim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
göSLerim doLdu güLmekten yeteer yhaw:yikildim:
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 54,149 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Forum münübüs olsaydı arkasına ne yazardın??? d€n!z kısı 147 6,076 04-08-2022, Saat: 05:22 AM
  Forumda onu görünce neşem yerine geliyor. d€n!z kısı 2,331 35,881 04-05-2022, Saat: 06:28 PM
  Bir Buket GüL Olsaydı Sitede Kime Vermek isterdiniz? €BeRimSin 850 17,994 04-02-2022, Saat: 03:19 AM
  en son kime ne hediyesi aldın hıııı df1984 47 3,714 05-07-2021, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 36 Ziyaretçi
  Tarih: 06-28-2024, 03:54 PM