:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
\nerde olmak ıstersın?????
deryalım
aşkımın yanı başında olmak isterdim...
Ara
Yorgun Yürek
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abla beraber gidelim be elalemin memleketinte yalnız yapmayalım ( bende bi adada olmak istiyorumda ondan ) Smile
tamam gökhancığım gidelim valla dediğin gibi ne yaparım ben tek başına elalemin memleketinnde sende kardeşim olarak yanımda olursun işte ne güzel SmileSmile
Ara
AfrâsyâB
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam gökhancığım gidelim valla dediğin gibi ne yaparım ben tek başına elalemin memleketinnde sende kardeşim olarak yanımda olursun işte ne güzel SmileSmile
tabi abla kardeşin olarak Smile
Ara
Yorgun Yürek
Ahirette ...........
Ara
GCLRNFNS
inönüde olmak isterdim.......Smile
Ara
EndLess
izmirde askımın yanında Big GrinBig Grin

veya ınönude
Ara
GCLRNFNS
[quote=Serseri127]izmirde askımın yanında Big GrinBig Grin

olum karar ver nan inönüdemi aşkının yanındamı sen nasıl bi yaratıksınnn olum sersiyaa..SmileSmile
Ara
EndLess
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=Serseri127]izmirde askımın yanında Big GrinBig Grin

olum karar ver nan inönüdemi aşkının yanındamı sen nasıl bi yaratıksınnn olum sersiyaa..SmileSmile

abı sevdanın ayrımı olmazmıs...( askımın yanında olmqak ısterdım ) SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
..TuuCe..
ankaradaaaaaa=)
Ara
beyazgul_vbulletin3_import5093
türkiyedeee Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  şirin(smurfs) olmak isteyen beri gelsin EYVALLAH 32 1,434 04-10-2022, Saat: 04:23 AM
Son Yorum: wildfang
  Şu Anda Kiminle Olmak isterdiniz..... Melek06 132 5,136 02-20-2011, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: Classiic
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,844 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan
  Şu An Hangi Sanatçı İle Olmak İsterdiniz? djkarakin17 64 3,220 03-17-2009, Saat: 01:25 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  şu anda nerede ve kiminle olmak isterdiniz? nry8 1 560 06-12-2008, Saat: 02:14 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 06-29-2024, 09:31 PM