:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
ciciKIS
yorumu siz yapın arkadaşlar ben bukadarını yaptım ...siz karar verin...
Ara
AdAmIn1i
LadyLaRoca ): кıумєтιмι вιℓмєη ιçιη gιтмєм gєяєк...ѕєν∂ιğιмι αηℓα αятıк вüуü∂üη вєвєк...мαѕαℓ ∂єğιℓ кι вυ öğяєηмєη gєяєк:
ben yattımmı senle veya diğer kaşar deiklerin

Yazdıklarına Saygılı Ol Pelin Burda Bi Değiştirme Var!
Ara
ciciKIS
eed var arkadaşım çünkü diğerlerini yazmayı unutmuşum şimdi yazdım hayrola yattılarmı yoksa
Ara
AdAmIn1i
Unutmuş Smile Niye Yazdığın Gibi Yazmıosun ? Neyse Senle Muhattap Değilim Ne Halin Varsa Gör.
Ara
ciciKIS
tabiikide olmaszın salak gibi seni savundum milletin arkasından konuş kaşar bilmemne bide marifet say delikanlıyım die dolaş dilerim allah tan senin de başına gelir yani ailenin de ozaman görürüm seni muhattap mı asıl ben senle muhattap olmam senin gibilerle işmi olmaz anla
Ara
p£r!k!z!
arkadaşlar ne bu iş noluyorsunuz kimsenin kimseyi KÜÇÜK DÜŞÜRME KÖTÜLEME VE AŞALAYICI LAFLAR söleme yetkişsi yoktur.. kendinize gelimn..
ALİNİN KAŞAAR DEDİĞİNE İNANMIYORUM ..
SÜLAYMANIN DA EKLEMİSİNİN BİR SEBEBİ VARDIR BELKİ.. AMA ÖNCE İNSANLARI DİNLEYİNİZ..
EVREN EKLEMEYEBİLİRDİ..
SONUÇTA KİM EKLEMEK İSTİYORSA İZİN ALMALIDIR DORU OLAN BUDUR...
BURDA SÖLENİLEN(SÖYLENİLDİĞİ VARSAYLIRSA) BİZE DE GEÇERLİ SAYILIR.. AMA SÖLENİLMEMİŞTİR.
BURDA EVRENİ ÜMİTİ ÖZGÜLÜ SÜLOYU VE DİĞER ARKADAŞLARI ÇOK İİ TANIYORUM ..
PELİN BİRİLERİNİ BAŞKALARININ AĞZINDAN SUÇLAMA SAKIN.. BAŞKALARININ AĞZINA BAKARAK DA YARGILAAMA.. LÜTFEN HERKES KENDİNE GELSİN..
KARDELENE YAPILAN YANLIŞ BİZE DE YAPILMIŞ SAYILIR.. O VE BEN BURANIN YENGELERİNDENİZ... LÜTFEN ARKADAŞLAR..
KİMSE KİMSEYİ DİNLEMEDEN YARGILAYIP SUÇLAMASIN AĞIR HİTAPLARDA BULUNMASIN..
Ara
ciciKIS
ben kimsenin azına bakarak suçlama yapmıyorum adam kendi itiraf edio msn de konuştuklarımızı yazdım oraya ii okuyun lütfen
Ara
p£r!k!z!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabiikide olmasz?n salak gibi seni savundum milletin arkas?ndan konu? ka?ar bilmemne bide marifet say delikanl?y?m die dola? dilerim allah tan senin de ba??na gelir yani ailenin de ozaman g?r?r?m seni muhattap m? as?l ben senle muhattap olmam senin gibilerle i?mi olmaz anla

PEL?N ADABINI TAKINIRMISIN..
Ara
p£r!k!z!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben kimsenin az?na bakarak su?lama yapm?yorum adam kendi itiraf edio msn de konu?tuklar?m?z? yazd?m oraya ii okuyun l?tfen

OKUDUM CANM OKUDUM AMA MSNDE YAZILANLARIN DE??T?R?LME OLANAGI VAR.. BU GE?ERL? B?R KANIT OLAMAYAB?L?R..
Ara
ciciKIS
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada?lar ne bu i? noluyorsunuz kimsenin kimseyi K???K D???RME K?T?LEME VE A?ALAYICI LAFLAR s?leme yetki?si yoktur.. kendinize gelimn..
AL?N?N KA?AAR DED???NE ?NANMIYORUM ..
S?LAYMANIN DA EKLEM?S?N?N B?R SEBEB? VARDIR BELK?.. AMA ?NCE ?NSANLARI D?NLEY?N?Z..
EVREN EKLEMEYEB?L?RD?..
SONU?TA K?M EKLEMEK ?ST?YORSA ?Z?N ALMALIDIR DORU OLAN BUDUR...
BURDA S?LEN?LEN(S?YLEN?LD??? VARSAYLIRSA) B?ZE DE GE?ERL? SAYILIR.. AMA S?LEN?LMEM??T?R.
BURDA EVREN? ?M?T? ?ZG?L? S?LOYU VE D??ER ARKADA?LARI ?OK ?? TANIYORUM ..
PEL?N B?R?LER?N? BA?KALARININ A?ZINDAN SU?LAMA SAKIN.. BA?KALARININ A?ZINA BAKARAK DA YARGILAAMA.. L?TFEN HERKES KEND?NE GELS?N..
KARDELENE YAPILAN YANLI? B?ZE DE YAPILMI? SAYILIR.. O VE BEN BURANIN YENGELER?NDEN?Z... L?TFEN ARKADA?LAR..
K?MSE K?MSEY? D?NLEMEDEN YARGILAYIP SU?LAMASIN A?IR H?TAPLARDA BULUNMASIN..
sana biri ayn? ?eyi yapsa ne yapard?n merak ediorum tepkini 2 tarafl? dinledim o s?ledi dedi di?eri s?ledm dedi yaz?y? ii okurmusunuz l?tfen ''ben o.... kelimesini kullanmam ama ka?ar kelimesini kullan?r?m'' dio ya
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 631 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 369 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 07-04-2024, 10:48 AM