:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
canat efendiii sen bittinnn......:
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yakarım nan bu gezegenii kısdırmayın beniiiiiiii:tey::tey::tey:

İtfaiyeyi boşa işgal etmeyelimBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Ercan açıklama yap yoksa seni asmak zorunda kalacazBig Grin
Ara
CaNaT
valla konu firari abimle birlikte yönetime intikal etti arık bakıcaz yılanın başını ezmek gerek
kader ne yapalım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
kesin artıkBig Grin
geçtiniz dalganısı
Ara
EndLess
Ben ercan abıye ınanıyorum ..... manesıa ıle arasında hıc bısye yok Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
BİR_YAÄžMURDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bunlar şakamı yaa öyle şey yapmaz benim yiğenim demi ercan söyle herkese bilsinler Smile

ya teyzeee ne şakası yaa burda namustan bahsediyoruzzz yaa ayıp yaa ayıppp...Smile
Ara
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben ercan abıye ınanıyorum ..... manesıa ıle arasında hıc bısye yok Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bu saatten sonra zorla olcak gibiBig Grin
Ara
AfrâsyâB
bence manesia yı asalım kesin o baştan çıklardı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ercan açıklama yap yoksa seni asmak zorunda kalacazBig Grin

süzgeç demek istedin herhaldeee kardeşş...Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben ercan abıye ınanıyorum ..... manesıa ıle arasında hıc bısye yok Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Suç ortağıdır kesinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 07-01-2024, 02:53 AM