:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
iLLeth.!
ohaaa babamı demei dusunuon adama..

gönül bu akada konar bokada demişler ama seninki kanalizasyona düşmüş be..Big Grin
Ara
eSrA_
Hahahaha Sakın a$ık oLmayasın Dikkat Et zxcvxcbxcvbc Big Grin Big Grin
iLLeth.!
bana dedisen esra bn o boqu bi kaç kere yedim daha yemem kolay kolay cok buyuk bi kıvılcım lazım sole bigbang gibi..:yikildim:
Ara
amyleee
bu sizin düşünceniz insan sevdikten sonra yaşın önemi yok bnce..ister babam derim ister aşkım derim bu bnm hayatm ..
Ara
amyleee
çok mutluyummm....SmileSmile
Ara
Leader
Valla eğer söylemediysen sevdiğini git söyle. De ki ben sana aşığım tapıyorum. Evlen benimle. Hatta git ailene de ki falanca kişi beni istemeye gelecek. O da gelsin seni istesin babandan. Sonra da evlenin gidin ya. Ne önemi var yaşın. Yeter ki gönüller bir olsun.

Sen 20 yaşına gelince o 50 yaşına gelecek. Hiçbir erkeklik fonksiyonu kalmayacak. Ne önemi var. Sen bilirsin işini.
EndLess
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla eğer söylemediysen sevdiğini git söyle. De ki ben sana aşığım tapıyorum. Evlen benimle. Hatta git ailene de ki falanca kişi beni istemeye gelecek. O da gelsin seni istesin babandan. Sonra da evlenin gidin ya. Ne önemi var yaşın. Yeter ki gönüller bir olsun.

Sen 20 yaşına gelince o 50 yaşına gelecek. Hiçbir erkeklik fonksiyonu kalmayacak. Ne önemi var. Sen bilirsin işini.

Abı.. Damardan gırdın Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Erkeklık merkeklık Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Leader
Bilinçlenmesi lazım. Dünyayı toz pembe görüyor galiba. Dünya toz pembe değil malesef.
Leader
Aslında son cümlemde bir mesaj da verdim ama bilmem anlayabilecek mi Smile
Qetesh
amyleee ben seni akıllı biri bilirdim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 634 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 614 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,370 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 553 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 06-30-2024, 08:10 AM