:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buralara yolunuz d??erse cennet gibi yerler....
crazy_carsma
?.kalenin gelibolu il?esi gelen varm? bilmiorum ama duyan b?y?k ihtimalle vard?r benim ya?ad???m yerler gezilebilecek yerler....tatil yap?lacak yerler....

gelibolumy6.jpg

gelibolu384nl3.jpg
havadan30tvah2.jpg
havadan23rbzw9.jpg

havadan19hwiz1.jpg
Ara
eXseLanS
walla ben canakkaleye geldimde nerelere gesdim hiç bilmiyom
dorusunu sölemek gerekirse maca gelmiştimSmile
Ara
crazy_carsma
hee 18 mart a mı geldin maça hangi maça geldin.... ne zman
Ara
eXseLanS
gecen seneki ?.dardanel - altay mac?na gelmi?tim
bide ondan ?nceki sene bursa-altay mac?na glmi?tim)bursan?n cezas? nedeniyle mac canakkaldeydi)
Ara
crazy_carsma
hıııı ewet izmir sin yane altayspor ıyı takım bizim mehmet şen orda oynuyo oraya verdik onu... biliosundur herhalde
Ara
eXseLanS
hee biliom şu an kadro dışı zaten daha öncede kadro dışıydı affdildi ama gene kadro dışı bıraıldı gece hayatına cok fazla kapırıyodu kendini aynı zamanda emirhanda öle
Ara
crazy_carsma
ewet özellikle mehmet şen çok güzel oyuncalarımız vardı hepsi satıldı mehmet çoğum... hasan kabze.... gökhan zan.... okan koç.... eser kaleci... vb gibi gece hayatı olmucak 2 hafta önce tesisler basıldı selçuk hizarcı dayak yedi izden şikayetçi olmuştu...
Ara
eXseLanS
nese yaa konuyu fazla dağıtmayalım

geliboluyuda beğendim haa inş. yolum düşer de gelirim geneSmile
Ara
crazy_carsma
inşalla kardeşim beklerim msn adresim var orda bak kaydet konuşuruz... ben izmir e gelicem konuşurz..
Ara
p£r!k!z!
ben gelmedim ama benm çıktığım çanakkalede okuyor allah nasip eder de gelirim işallah Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ölüdeniz (Fethiye)turizmi hakkında her şey(oteller -pansiyonlar-tarihi yerler) MaSaL 0 414 02-16-2011, Saat: 11:50 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:10 PM