:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz.com Denizdee......
GCLRNFNS
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harikaydı ya saolasınnn...
gül gül öldümmBig GrinBig Grin

DERYA:evet canım bütün erkekler gergadandırlarr bilmiyonmuu
hele bu nasıl hoşuma gitti anlatamamBig GrinBig Grin
yine ukalalığım üstümdeymiş Big GrinBig Grin

ben tşk ederim yorumun için ben seni ukala olarak düşünmemiştim bu senin yakıştırman yanlış anlaşılsın istemem bianda senin adın çıktı seni yazdım okişş tekrar yorumun ve anlayışın için tşk lerr eyvallahhh:Smile
Ara
PCKoPaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süper diyonn dimi formun kopuğu dur sana bi hikaye daha uydurum da gör gününü annenin fırçaları yetmedi sana ben açmasam konuyu bakcağın yokkk evde kalmışş pckopat..:yikildim: :yikildim:
evde kaLmı$ mı ahahah :yikildim:
Âh be.
Ara
deryalım
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben tşk ederim yorumun için ben seni ukala olarak düşünmemiştim bu senin yakıştırman yanlış anlaşılsın istemem bianda senin adın çıktı seni yazdım okişş tekrar yorumun ve anlayışın için tşk lerr eyvallahhh:Smile

sorun diil ya boşver.seviyorum ben ukalalığı...Big Grin
kanımda var galibaaBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evde kaLmı$ mı ahahah :yikildim:
kısss sen evde kalmasan böyleeee yaparmısınnnnnn:..Smile söyle bakımmmm...Smile
Ara
PCKoPaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kısss sen evde kalmasan böyleeee yaparmısınnnnnn:..Smile söyle bakımmmm...Smile
he waLLa ßiSimkiLer gidio ßii yerLere ßen hep ewde kaLıomBig GrinBig GrinBig Grin nihaha :yikildim:
Âh be.
Ara
d€n!z kısı
tşkler güseldi denizden ben çıksam ne güsel olurduBig GrinBig Grin
GCLRNFNS
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler güseldi denizden ben çıksam ne güsel olurduBig GrinBig Grin

özge aslında sende vardınn ama mertten korktum şimdi beni döver falannn nede olsa başın bağlıııdimii bidakinee sen çıkıcann denizdennn sözzz:hihi :hihi
Ara
d€n!z kısı
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:özge aslında sende vardınn ama mertten korktum şimdi beni döver falannn nede olsa başın bağlıııdimii bidakinee sen çıkıcann denizdennn sözzz:hihi :hihi
yha mertin sefgilisi war ayrıca benimde war:yikildim::yikildim:ii baq bidahakine ben çıkayım dımamSmile
GCLRNFNS
özge öyle bi çıkarttım ki seni işte budurrr dediiimmmm valla:yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  duygusuz.com elveda... Leader 6 548 04-06-2022, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz Sağlık Hizmetleri A.Ş. CaNaT 7 633 11-26-2009, Saat: 12:31 AM
Son Yorum: PCKoPaT
  Duygusuz Forum İlave Kurallar :D CaNaT 4 542 11-25-2009, Saat: 10:58 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Bazı Duygusuz.com Üyeleri Yıllar Sonra. *Asİ-yÜrEk* 27 2,210 04-22-2009, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: deli yürek
  oOoOo...DUYGUSUZ ROMAN STARDA ...oOoOo >>€C€<< 13 1,197 08-14-2008, Saat: 02:13 AM
Son Yorum: σfflαчи

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 08:27 PM